استقلالی ها به چمن مصنوعی پناه بردند!، رمضانی: پیمانکار مجموعه انقلاب فراموش کرد روی زمین کاور بکشد!

به گزارش مجله خزرکوه، بازیکنان تیم فوتبال استقلال برای برگزاری تمرین امروز مجبور شدند به چمن مصنوعی یکی از مناطق جنوب تهران پناه ببرند.

استقلالی ها به چمن مصنوعی پناه بردند!، رمضانی: پیمانکار مجموعه انقلاب فراموش کرد روی زمین کاور بکشد!

به گزارش خبرنگار ورزشی مجله خزرکوه، قرار بود تمرین امروز (سه شنبه) تیم فوتبال استقلال در مجموعه ورزشی انقلاب برگزار گردد، اما به دلیل بارش برف در روز گذشته، امکان برگزاری تمرین روی این زمین وجود نداشت. به همین دلیل اعضای تیم به زمین چمن مصنوعی در یکی از مناطق جنوب تهران رفته تا آنجا تمرین خود را برگزار نمایند.

سعید رمضانی سرپرست تیم فوتبال استقلال در گفت وگو با مجله خزرکوه، در این باره گفت: دنبال راهکاری هستیم تا تمرینات مان را در زمین دیگری برگزار کنیم. متأسفانه پیمانکار مجموعه انقلاب فراموش نموده کاور روی چمن بکشد و چون برف روی زمین نشسته، امکان برگزاری تمرین وجود نداشت.

وی اضافه نمود: در حال حاضر بازیکنان در چمن مصنوعی یکی از مناطق جنوب تهران هستند تا تمرین امروز را برگزار نموده و سپس به جای ثابتی برویم. مدیریت باشگاه در حال آنالیز است که چرا پیمانکار مجموعه انقلاب کاور روی چمن نکشیده بود. امیدوارم بتوانیم جای دیگری پیدا کنیم.

به گزارش مجله خزرکوه، این در حالی است که گفته می گردد به دلیل عدم پرداختی از سوی باشگاه استقلال، پیمانکار روی چمن کاور نپوشانده بود. مسائل زمین تمرین استقلال در سال های اخیر بارها رخ داده و پس از دربی برگشت فصل گذشته نیز بازیکنان تنها با یک جلسه تمرین روی چمن طبیعی به ملاقات پرسپولیس رفتند و با یک گل هم شکست خوردند.

این فصل قرار بود استقلالی ها از دو مجموعه انقلاب و تهرانسر استفاده نمایند که تا نیم فصل اول مشکل خاصی نبود، اما هر دو مجموعه به دلیل عدم پرداختی از سوی باشگاه، امکان ادامه همکاری با استقلال را پیدا نکردند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 18 اسفند 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: khazarkooh.ir شناسه مطلب: 262

به "استقلالی ها به چمن مصنوعی پناه بردند!، رمضانی: پیمانکار مجموعه انقلاب فراموش کرد روی زمین کاور بکشد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استقلالی ها به چمن مصنوعی پناه بردند!، رمضانی: پیمانکار مجموعه انقلاب فراموش کرد روی زمین کاور بکشد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید