اعتراض ناپولی به مجازاتش برای روبه رو نشدن با یوونتوس رد شد

به گزارش مجله خزرکوه، فرجام خواهی باشگاه ناپولی برای برگردان رأی صادر شده در مورد پرونده خودداری این تیم از سفر به تورین برای مصاف با یوونتوس مورد قبول واقع نشد.

اعتراض ناپولی به مجازاتش برای روبه رو نشدن با یوونتوس رد شد

از پروفایل ما وبلاگ حامد دیدن نمایید.

به گزارش خبرنگاران، اعتراض باشگاه ناپولی به درج شکست 3 بر صفر در کارنامه این تیم به علاوه یک امتیاز منفی به عنوان مجازات عدم حضورش در خانه یوونتوس در هفته سوم سری A مورد پذیرش دادگاه استیناف ورزش ایتالیا واقع نشد.

ناپولی در تاریخ سیزدهم مهر ماه باید به تورین سفر می کرد تا در خانه بانوی پیر به میدان برود اما این تیم به بهانه منع شدن از سفر به تورین از سوی مقامات بهداشت محلی این کار را انجام نداد. در همین حالی یوونتوسی ها با انجام تمام تشریفات همیشگی بازی های سری A به میدان رفتند و به همین دلیل سازمان لیگ فوتبال ایتالیا ناپولی را بازنده این بازی اعلام و علاوه بر آن یک امتیاز هم از این تیم کسر کرد. باشگاه ناپولی به دادگاه استیناف شکایت کرد اما اکنون این نهاد هم ادله تیم آبی پوش شهر ناپل را نپذیرفته است.

در بیانیه صادر شده از سوی دادگاه استیناف درباره رد اعتراض ناپولی آمده است: ناپولی سزاوار این مجازات بوده چرا که برای این باشگاه حضور در این بازی به طور مطلق غیرممکن نبوده است و در عوض این باشگاه خود و به صورت عامدانه شرایط را به سمت و سویی برده است که امکان برگزاری این بازی فراهم نشود و بهانه ای برای عدم برگزاری بازی به وجود آید.

با وجود رد اولین اعتراض باشگاه ناپولی به حکم صار شده، این باشگاه اعلام کرده که برای برگرداندن این حکم دست بردار نخواهد بود و پرونده را به کمیته ملی المپیک این کشور ارجاع خواهد داد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 22 آذر 1399 بروزرسانی: 22 آذر 1399 گردآورنده: khazarkooh.ir شناسه مطلب: 857

به "اعتراض ناپولی به مجازاتش برای روبه رو نشدن با یوونتوس رد شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعتراض ناپولی به مجازاتش برای روبه رو نشدن با یوونتوس رد شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید