تصمیم فکری درباره ستاره های خاطی استقلال

به گزارش مجله خزرکوه، محمود فکری بعد از مشورت با همکاران خود در نهایت به این نتیجه رسید از خطای وریا و رشید به خاطر بازی مهمی که استقلال پیش رو دارد چشم پوشی کند و شاید در وقت دیگر با خطای این دو بازیکن برخورد کند.

تصمیم فکری درباره ستاره های خاطی استقلال

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، در بازی استقلال - نساجی دو بازیکن آبی ها دست به رفتارهایی زدند که عبور از خط قرمز بود. وریا با حالت عصبانی و به هنگام تعویض میدان را ترک کرد. او با حالت دست به این تصمیم معترض شد و با حالت عصبانی زمین بازی را ترک کرد که دوربین ها او را گرفتند. رشید مظاهری هم بعد از بازی گفت تفکرات محمود فکری موجب ایجاد فشار روحی و روانی روی او و حسینی شده است و سرمربی استقلال انتظار دارد در تیم او دروازه بان ها هیچ وقت گل نخورند.

محمود فکری بعد از بازی و در مصاحبه هایی که داشت به صراحت نشان داد قصد برخورد با این دو بازیکن را ندارد و به هر دو بازیکن در بازی با سپاهان بازی خواهد داد. در مصاحبه محمود فکری در خصوص رفتار وریا می خوانیم: نمی دانم مسائل بازی با نساجی چه بوده است. یک وقت هایی در بازی این اتفاقات پیش می آید اما به عنوان کاپیتان تیم از وریا توقع بیشتری دارم. همواره به این شکل بوده است که او را تیم را جمع می نموده و نقش بزرگی را در تیم ایفا می نموده است. در این جور موارد نیز انتظار می رود صبوری بیشتری داشته باشد اما به هر حال انسان است و یک جاهایی خسته و عصبانی می گردد. فشار روی بازیکنان زیاد است و امیدوارم موارد مختلف رفع گردد تا عزم خود را با انرژی بیشتر جزم کنیم تا اگر قسمت و تقدیر بود که در نیم فصل دوم هم در خدمت استقلال باشیم، کار خود را انجام بدهیم.ملاقات سپاهان - استقلال شنبه هفته آینده در اصفهان برگزار می گردد. او بعد از مشورت با همکاران خود در نهایت به این نتیجه رسید از خطای این دو بازیکن به خاطر بازی مهمی که استقلال پیش رو دارد چشم پوشی کند و شاید در وقت دیگر با خطای این دو بازیکن برخورد کند. البته اگر شاید مربی دیگری به جای محمود فکری بود این دو بازیکن را کنار می گذاشت. حتی به صورت موقت تا در کمیته انضباطی باشگاه در خصوص رفتار خود شرح دهند. جالب اینکه محمود فکری در ابتدای فصل روی نظم و انضباط تیمی تأکید ویژه ای داشت و بارها و بارها در این باره با وریا صحبت کرد و از او خواست به عنوان کاپیتان تیم در سرلوحه احترام به نظم و انضباط تیمی باشد اما این بار بازیکنی که از خط قرمز عبور کرد، وریا بود.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 21 اسفند 1399 بروزرسانی: 21 اسفند 1399 گردآورنده: khazarkooh.ir شناسه مطلب: 1031

به "تصمیم فکری درباره ستاره های خاطی استقلال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تصمیم فکری درباره ستاره های خاطی استقلال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید