توسعه کسب وکار نانویی در کره جنوبی با انعقاد یک قرارداد

به گزارش مجله خزرکوه، ورسارین (Versarien) برای گسترش منافع خود در کره جنوبی وارد همکاری مشترک با یکی از شرکت های کره ای شده است.

توسعه کسب وکار نانویی در کره جنوبی با انعقاد یک قرارداد

به گزارش گروه فناوری خبرنگاران، ورسارین به تازگی اعلام کرده است که یک توافق نامه جامع با شرکت گرافن لب (Graphene Lab)، یکی از شرکت های مستقر در کره جنوبی امضا نموده است، شرکتی که متخصص در گرافن فراوری شده به روش لایه نشانی شیمیایی از فاز بخار (CVD) است و از محصولات آن در حوزه های مختلف از جمله حسگرها، OLED ها و صفحه های لمسی شفاف قابل انعطاف، استفاده می گردد. هدف از این قرارداد، توسعه دامنه فعالیت های هر دو شرکت ورسارین و گرافن لبز در کره جنوبی است.

این قرارداد بعد از کسب بعضی دارایی ها و مالکیت های معنوی مرتبط با فراوری گرافن شرکت هانوا ایرواسپیس (Hanwha Aerospace) مستقر در کره جنوبی منعقد شد که در 22 دسامبر 2020 ورسارین آن را اعلام کرد. این قرارداد شامل مجموعه ای بیش از 100 حق اختراع ثبت شده است که بسیاری از آن ها در اصل در کره جنوبی توسعه داده شده اند که شامل روش های فراوری گرافن به روش CVD و برنامه های کاربردی مرتبط با آن، به همراه تجهیزات فراوریی مناسب برای فراوری گرافن با کیفیت بالا است.

علاوه بر این، گرافن لبز 1.93 میلیون پوند در این شرکت سرمایه گذاری راهبردی انجام داده است. توافق نامه جدید گرافن لبز با شرکت تابعه متعلق به این شرکت در کره جنوبی، یعنی ورسارین کوریا (Versarien Korea)، موارد زیادی را در رابطه با فعالیت های پیشنهادی ورسارین و گرافن لبز در کره جنوبی پوشش می دهد.

عناصر اصلی توافق نامه عبارتند از:

این توافقنامه مجوز استفاده از 14 پتنت شرکت ورسارین را به گرافن لبز در کره جنوبی می دهد. طبق این توافق نامه، گرافن لبز حق دارد با پرداخت کپی رایت 2 درصد در فروش به ورسارین، از علائم تجاری خاص ورسارین استفاده کند.

گرافن لبز 15 درصد از سهام ورسارین کوریا را به ارزش اسمی خود بدست خواهد آورد و هیئت مدیره ورسارین کوریا نیز 5 مدیر خواهند بود که چهار نفر آن ها توسط ورسارین و یک نفر توسط گرافن لبز معرفی می شوند.

گرافن لبز محل جدیدی را در کره جنوبی اجاره نموده و ورسارین کوریا بخشی از آن مرکز را تحت اجاره قرار می دهد. علاوه بر این، ورسارین کوریا و گرافن لبز توافق نموده اند که تجهیزات را با نرخ توافق شده با هم به اشتراک بگذارند. گرافن لبز قرار است با هزینه توافق شده خدمات پشتیبانی از اپراتور و تعمیر و نگهداری به ورسارین کرویا ارائه دهد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 7 خرداد 1400 بروزرسانی: 7 خرداد 1400 گردآورنده: khazarkooh.ir شناسه مطلب: 1177

به "توسعه کسب وکار نانویی در کره جنوبی با انعقاد یک قرارداد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توسعه کسب وکار نانویی در کره جنوبی با انعقاد یک قرارداد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید