توضیحات عضو کمیسیون تلفیق درباره همسان سازی و افزایش حقوق بازنشستگان

به گزارش مجله خزرکوه، نایب رییس کمیسیون تلفیق مجلس با بیان این که توجه به شرایط بازنشستگان در اولویت کار این کمیسیون است از ارائه پیشنهادات برای افزایش حقوق بازنشستگان و افزایش اعتبار همسان سازی بازنشستگان خبر داد.

توضیحات عضو کمیسیون تلفیق درباره همسان سازی و افزایش حقوق بازنشستگان

به گزارش مجله خزرکوه به نقل از ایسنا، علی اصغر یوسف نژاد اظهار کرد: با توجه به مشخص شرایط حقوق شاغلین، به نظر می رسد برای حقوق بازنشستگان اعم از لشگری و کشوری نیز باید فکری کرد که فاصله حقوق ها به یکدیگر نزدیک شود و این موضوعی است که مورد توجه کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی واقع شده است.

وی ادامه داد: ما در کمیسیون تلفیق در جهت جبران این مساله تلاش می کنیم تا حقوق بازنشستگان مورد توجه قرار گیرد به همین دلیل پیشنهاداتی از جانب نمایندگان ارائه شده و مجلس شورای اسلامی نسبت به افزایش حقوق بازنشستگان نظر مثبتی دارد.

نایب رییس کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی اضافه نمود: دولت در بودجه امسال برای همسان سازی و متناسب سازی حقوق بازنشستگان 6000 میلیارد تومان اعتبار پیش بینی کرده که پیشنهادی برای افزایش این مبلغ به 9000 میلیارد تومان وجود دارد و اگر در کمیسیون تلیفیق یا مجلس شورای اسلامی به تصویب برسد باید به دنبال تامین منابع مربوطه باشیم.

یوسف نژاد با بیان این که موضوع بازنشستگان در اولویت کار مجلس شورای اسلامی و کمیسیون تلفیق واقع شده است، یادآور شد: ما در کمیسیون تلفیق به دنبال این هستیم که برای تامین منابع مالی لازم اقداماتی را انجام دهیم تا بتوانیم برای همسان سازی و افزایش حقوق بازنشستگان که حق مسلم آنهاست اقدامی انجام دهیم.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 24 اسفند 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: khazarkooh.ir شناسه مطلب: 277

به "توضیحات عضو کمیسیون تلفیق درباره همسان سازی و افزایش حقوق بازنشستگان" امتیاز دهید

1 کاربر به "توضیحات عضو کمیسیون تلفیق درباره همسان سازی و افزایش حقوق بازنشستگان" امتیاز داده است | امتیاز: 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توضیحات عضو کمیسیون تلفیق درباره همسان سازی و افزایش حقوق بازنشستگان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید