حرکت ارزشمند ستاره استقلال بعد از برد مقابل آلومینیوم

به گزارش مجله خزرکوه، پس از سرانجام بازی استقلال و آلومینیوم اراک، مهدی قایدی، ستاره تیم استقلال به سمت نیمکت تیم آلومینیوم رفت و پیراهن خود را به محمود خرمزی، مربی بوشهری تیم اراک تقدیم کرد.

حرکت ارزشمند ستاره استقلال بعد از برد مقابل آلومینیوم

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، وقتی داور در سوت خود به علامت سرانجام بازی دمید او به سمت نیمکت حریف رفت و پیراهنش را تقدیم به محمود خرمزی کرد. مربی تیم آلومینیوم اراک. او در بین اعضای کادر فنی تیم آلومینیوم اراک خطاب به آن ها گفت محمود خرمزی تاثیر بسزایی در شکل گیری فوتبال من داشته و او بود که در تست گیری من را برای بازی در تیم ایرانجوان انتخاب کرد و در ادامه توانستم با درخشش در ترکیب این تیم مورد توجه قرار گیرم و پیراهن استقلال را بر تن کنم. محمود خرمزی مربی مهدی قایدی در تیم ایرانجوان که به تازگی پسر جوانش را در یک حادثه رانندگی از دست داده است از این حرکت مهدی قایدی شاد شد و برای همشهری خود در ادامه راستا آرزوی موفقیت کرد.

مهدی قایدی که در ابتدای حضور در استقلال به خاطر برخی از حاشیه ها به چالش کشیده شد مدت هاست با رفتار های حرفه ای در راستا پیشرفت قرار گرفته است و به نظر می رسد در فصل جاری هم به این فرایند هم ادامه دهد. او یکی دو هفته پیش وقتی با تصمیم محمود فکری مبنی بر نشستن روی نیمکت روبرو شد خطاب به سوال خبرنگار گفت:

از نیمکت نشینی ناراحت شدم، چون بازیکنی که نیمکت نشینی تاثیری روی او نگذارد هیچ گاه پیشرفت نخواهد کرد، اما من به تصمیم محمود فکری معترض نشدم، چون او سرمربی تیم است و تصمیم می گیرد کدام بازیکن بازی کند و من یاد گرفته ام در هر شرایطی تابع تصمیم سرمربی تیم باشم.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 23 بهمن 1399 بروزرسانی: 23 بهمن 1399 گردآورنده: khazarkooh.ir شناسه مطلب: 973

به "حرکت ارزشمند ستاره استقلال بعد از برد مقابل آلومینیوم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حرکت ارزشمند ستاره استقلال بعد از برد مقابل آلومینیوم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید