روز دوم نشست رهبران آمریکا-کره شمالی ، ترامپ: برای دستیابی به توافق، سرعت چندان مهم نیست، کیم جونگ اون: حس می کنم نتایج خوبی حاصل می گردد

به گزارش مجله خزرکوه، نشست رئیس جمهوری آمریکا و رهبر کره شمالی در دومین روز از دیدار این دو در پایتخت ویتنام شروع شد.

روز دوم نشست رهبران آمریکا-کره شمالی ، ترامپ: برای دستیابی به توافق، سرعت چندان مهم نیست، کیم جونگ اون: حس می کنم نتایج خوبی حاصل می گردد

به گزارش ایسنا، به نقل از شبکه خبری سی ان ان، دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا در گفت و گو با مجله خزرکوه اظهار کرد که کره شمالی می تواند به یک پایگاه قدرت مالی تبدیل گردد و او در این راستا به دنبال یاری به تحقق این امر است.

کیم جونگ اون، رهبر کره شمالی نیز اظهار کرد، تمام دنیا در حال حاضر به این نشست چشم دوخته و او امید دارد که مذاکره خوب انجام گردد.

در همین حال، رئیس جمهوری آمریکا گفت که برای دستیابی به توافق با پیونگ یانگ عجله ای ندارد.

ترامپ اعلام نمود: من از ابتدا بارها گفته ام که سرعت اهمیت زیادی برای من ندارد. آنچه برای من اهمیت دارد، این است که توافق درستی انجام دهیم.

او همچنین از کره شمالی به دلیل متوقف کردن آزمایش های موشکی و هسته ای قدردانی کرد.

از سوی دیگر، کیم جونگ اون در پاسخ به پرسشی درباره احتمال دستیابی به توافق، توضیح داد: برای پاسخ خیلی زود است اما نمی گویم که بدبین هستم. احساسی که اکنون دارم این است که حس می کنم نتایج خوبی حاصل خواهد شد.

او اعلام کرد: مردم می بینند که ما همچون صحنه ای از یک فیلم رویایی در حال سپری کردن زمانی شگفت انگیز هستیم. ما تاکنون کوشش های بسیاری نموده ایم و زمان آن است که این را به آنها نشان دهیم.

منبع: انتخاب
انتشار: 16 دی 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: khazarkooh.ir شناسه مطلب: 96

به "روز دوم نشست رهبران آمریکا-کره شمالی ، ترامپ: برای دستیابی به توافق، سرعت چندان مهم نیست، کیم جونگ اون: حس می کنم نتایج خوبی حاصل می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "روز دوم نشست رهبران آمریکا-کره شمالی ، ترامپ: برای دستیابی به توافق، سرعت چندان مهم نیست، کیم جونگ اون: حس می کنم نتایج خوبی حاصل می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید