شباهت دردسرساز یک خواننده با رئیس جمهور چین

به گزارش مجله خزرکوه، براساس گزارش نیویورک تایمز، یک خواننده اپرای چینی بابت شباهتش به رئیس جمهوری چین از رسانه های اجتماعی این کشور بلاک شده است.

شباهت دردسرساز یک خواننده با رئیس جمهور چین

با ما همراه باشید و با تور چین ارزان از شگفت انگیزترین کشور دنیا دیدن کنید بر روی دیوار چین سلفی بگیرید، از قصر ممنوعه دیدن کنید و در خیابان شانگهای پیشرفته ترین آسیا قدم بزنید.

به گزارش ایسنا، لیو کچینگ یک خواننده اپرای چینی که اکنون ساکن برلین است، از رسانه اجتماعی برای نمایش قابلیت های صدایش استفاده می نماید. این خواننده تاکید دارد که خودش احساس نمی نماید شبیه شی جینپینگ، رئیس جمهوری چین باشد و این موضوع را که میخواهد از این شباهت برای اهداف شخصی استفاده کند، نمی پذیرد.

حساب های کاربری او با اینکه با مشخصات خودش بودند، در دو برنامه تیک تاک و دویین بار ها مسدود شده اند.

براساس گزارش نیویورک تایمز، این خواننده مدعی است که حساب کاربری تیک تاک او با حدود 300 هزار دنبال کننده، به علت تصویر پروفایلش مسدود شده است. عکس او با کت و شلوار و کروات قرمز رنگ است که ظاهرا شبیه تصاویر رسمی شی جینپینگ است. اقدام او برای ساخت حساب کاربری جدید ناموفق مانده و مرتب به او تذکر داده می گردد که از تصویر شخص دیگری برای پروفایل خود استفاده می نماید که این نقض قوانین است!

او در مورد مسدود شدن حساب رسانه های اجتماعی خودش گفت: درک نمی کنم. شاید این کشور نگرانی های امنیتی دارد.

براساس این گزارش، این خواننده چینی با تغییر عکس پروفایل خود توانست یک حساب کاربری جدید درست کند، اما اظهارنظر دنبال کننده های ویدیو های او حاکی از آن دارد که او همچنان در رسانه های اجتماعی چین، بلاک است.

منبع: فرارو
انتشار: 4 شهریور 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: khazarkooh.ir شناسه مطلب: 634

به "شباهت دردسرساز یک خواننده با رئیس جمهور چین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شباهت دردسرساز یک خواننده با رئیس جمهور چین"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید