ظرفیت خوابگاهی کوی دانشگاه تهران افزایش می یابد

به گزارش مجله خزرکوه، معاون دانشجویی دانشگاه تهران از افزایش ظرفیت خوابگاهی کوی دانشگاه تهران اطلاع داد و گفت: پروژه خوابگاهی جدید تا ترم بهمن 99 قابل بهره برداری و استفاده دانشجویان می گردد.

ظرفیت خوابگاهی کوی دانشگاه تهران افزایش می یابد

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات تحصیل در انگلیس هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی انگلیس، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی انگلستان، بهترین مسیر را به سوی دانشگاه های انگلیس انتخاب کنید.

سعید حبیبا معاون دانشجویی دانشگاه تهران در گفت وگو با خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی خبرنگاران از توسعه ظرفیت خوابگاه کوی دانشگاه تهران اطلاع داد.

وی گفت: ساخت یک خوابگاه 250 نفره در کوی دانشگاه تهران از 3 سال پیش در دستور کار بود که به دلایلی متوقف شد و اکنون بار دیگر تکمیل این پروژه از تیرماه 99 شروع شده است.

معاون دانشجویی دانشگاه تهران درباره بودجه این پروژه، گفت: حدود 1تا 2 میلیارد تومان بودجه برای این طرح پیش بینی شده است که البته به نظر می رسد با افزایش قیمت ها باید در بودجه در نظر گرفته شده تجدید نظر گردد.

به گفته وی، این پروژه در 3 طبقه و با ظرفیت 250 نفر در دست احداث است.

افزایش ظرفیت خوابگاهی کوی دانشگاه تهران تا بهمن 99

حبیبا توضیح داد: پیش بینی می کنیم که این پروژه تا ترم بهمن 99 قابل بهره برداری و استفاده دانشجویان باشد.

معاون دانشجویی دانشگاه تهران تاکید نمود: این پروژه با همت دانشگاه و بنیاد جمالزاده اجرا می گردد و کوشش شده تا تمامی ضوابط ساختمان سبز در آن رعایت گردد.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 27 شهریور 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: khazarkooh.ir شناسه مطلب: 680

به "ظرفیت خوابگاهی کوی دانشگاه تهران افزایش می یابد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ظرفیت خوابگاهی کوی دانشگاه تهران افزایش می یابد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید