علیرضا بیگی: مسئولان با رعایت پروتکل های بهداشتی مسئولیت پذیری جامعه را افزایش می دهند

به گزارش مجله خزرکوه، یک عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها تاکید کرد که مردم همواره از مسئولان الگو گرفته و قطعا دنبال کردن پروتکل های بهداشتی از سوی مسئولان می تواند یک مولفه برای افزایش مسئولیت پذیری مردم باشد.

علیرضا بیگی: مسئولان با رعایت پروتکل های بهداشتی مسئولیت پذیری جامعه را افزایش می دهند

احمد علیرضا بیگی در گفت وگو با خبرنگاران، با اشاره به تاثیرگذاری مسئولان بر روی مردم بر رعایت پروتکل های بهداشتی گفت: مردم به دین رهبران و مدیران خود هستند و قطعا در حوزه های مختلف از آنها تاثیر پذیرفته و تبعیت می کنند هرچقدر پروتکل های بهداشتی از سوی مدیران با جدیت دنبال شود مردم نیز قطعا پروتکل ها را با جدیت بیشتری دنبال کرده و احساس مسئولیت بیشتری نسبت به سایر افراد جامعه خواهند داشت.

وی در ادامه اظهار کرد: با توجه به شرایط حاکم بر کشور همگی خطر جدی این بیماری را دریافته اند. فردی که تا دیروز در کنار ما بود امروز دیگر بر اثر ابتلا به این بیماری نیست. ما نباید از کنار جانباختن شهروندان به آسانی عبور کنیم بلکه هر یک از ما خود را مسئول بدانیم.

کننده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی شرح داد: سفرهای درون شهری و برون شهری از جمله مواردی است که باعث تشدید این بیماری می شود و سرعت انتقال آن را افزایش می دهد و لذا مردم باید از رفت و آمدهای غیرضروری پرهیز کنند.

علیرضا بیگی در ادامه تاکید کرد: مسئولان نیز با رعایت پروتکل های بهداشتی می توانند بر روی مسئولیت پذیری مردم تاثیرگذار بوده و احساس مسئولیت جامعه را نسبت به یکدیگر بالا ببرند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 2 آذر 1399 بروزرسانی: 2 آذر 1399 گردآورنده: khazarkooh.ir شناسه مطلب: 816

به "علیرضا بیگی: مسئولان با رعایت پروتکل های بهداشتی مسئولیت پذیری جامعه را افزایش می دهند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "علیرضا بیگی: مسئولان با رعایت پروتکل های بهداشتی مسئولیت پذیری جامعه را افزایش می دهند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید