معترضان به طرح اقدام ملی مسکن از امروز می توانند اعتراض خود را ثبت نمایند

به گزارش مجله خزرکوه، براساس اعلام معاونت مسکن و ساختمان وزارت راه متقاضیانی که حائز شرایط نشدند از امروز می توانند نسبت به ثبت اعتراض خود اقدام نمایند. با توجه به اطلاعیه معاونت مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی متقاضیانی که در استعلام طرح اقدام ملی حائز شرایط نشده اند و نسبت به نتیجه استعلام اعتراض دارند از امروز 10 اسفند 98 می توانند با مراجعه به سایت طرح اقدام ملی نسبت به ثبت اعتراض خود اقدام نمایند.

معترضان به طرح اقدام ملی مسکن از امروز می توانند اعتراض خود را ثبت نمایند

جهت دریافت خدمات طراحی فضای سبز با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان ارائه دهنده بهترین خدمات طراحی و اجرای محوطه سازی و حیاط سازی می‌باشد.

همچنین براساس اطلاعیه وزارت راه و شهرسازی متقاضیان طرح اقدام ملی که تمایل به انصراف از طرح را دارند از تاریخ 1398/12/12 (دوشنبه) می توانند با مراجعه به سایت طرح اقدام ملی نسبت به ثبت درخواست انصراف اقدام نمایند. لازم به ذکر است ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن از آبان ماه 98 شروع شد و متقاضیان در 14 بهمن ماه پیامک تایید اولیه خود را دریافت کردند.

در این بین بعضی از متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن پیامک تایید را دریافت نکردند یا تمایل به انصراف از طرح اقدام ملی مسکن دارند که در زمان های اعلام شده باید به سایت طرح اقدام ملی مسکن مراجعه نموده و انصراف خود را ثبت نمایند.

منبع: ساختمانچی
انتشار: 22 اسفند 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: khazarkooh.ir شناسه مطلب: 273

به "معترضان به طرح اقدام ملی مسکن از امروز می توانند اعتراض خود را ثبت نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معترضان به طرح اقدام ملی مسکن از امروز می توانند اعتراض خود را ثبت نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید