کسب 90 مدال آسیایی و جهانی در فدراسیون بولینگ مایه سربلندی است

به گزارش مجله خزرکوه، به گزارش خبرنگاران، احمد سلطانی با اشاره به مدت زمان حضورش در این فدراسیون گفت: همانطور که پیش از این هم گفتم بیشتر از هشت سال است که به عنوان مسئول فرهنگی فدراسیون با آقای اسکندری همکاری می کنم و به عنوان کسی که سال ها در کنار فدراسیون بوده ام از نزدیک شاهد هستم که با تمام کم و کاستی ها پیروز شدند تا برای کشورمان افتخار آفرینی نمایند.

کسب 90 مدال آسیایی و جهانی در فدراسیون بولینگ مایه سربلندی است

وی ادامه داد: ما یک خانواده هستیم باید مسائل و گرفتاری ها را در کنار یکدیگر حل کنیم. و نباید اجازه بدهیم که خانواده برای منافع شخصی نابود گردد. در تمام این سال ها جز خدمت رسانی از اسکندری چیزی ندیده ام و تا جایی که من در جریان هستم بیشتر افرادی که از شرایط گله مند هستند خودشان زمانی، هم در هیئت و هم در فدراسیون مسئولیت داشتند و برای برطرف مسائلی که مطرح می کنید هیچ گونه فعالیتی انجام ندادند.

سلطانی ضمن انتقاد از گلایه های مطرح شده از فدراسیون یادآور شد: سوال من از منتقدین این است که اگر در فدراسیون و مدیریت آقای اسکندری مسائلی وجود داشت چرا زمانیکه خودتان در فدراسیون مسئولیت داشتید هیچ گونه صحبتی نکردید و الان که دیگر به هر دلیلی از شما سلب مسئولیت شده است به یاد مسائل افتاده اید.

رئیس هیات استان خراسان رضوی با مطرح کردن حمایت خود از فدراسیون اضافه کرد: در این شرایط من و بسیاری از هیات ها خودمان را موظف می دانیم تا با اعلام حمایت، گوشه ای از زحمات ایشان را جبران کنیم و با کوشش و پشتکار در هر استانی برای پیشرفت بازیکنان و همچنین توسعه رشته های تحت پوشش تمرکز کنیم.

وی در خاتمه اضافه کرد: کسب بیش از 90 مدال طلا، نقره و برنز و کرسی های آسیایی و جهانی مایه سربلندی کشور عزیزمان است. امیدوارم با همدلی و کوشش بیشتر بتوانیم برای توسعه و پیشرفت رشته های تحت پوشش گام های عظیم و موثری برداریم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 12 دی 1399 بروزرسانی: 12 دی 1399 گردآورنده: khazarkooh.ir شناسه مطلب: 903

به "کسب 90 مدال آسیایی و جهانی در فدراسیون بولینگ مایه سربلندی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کسب 90 مدال آسیایی و جهانی در فدراسیون بولینگ مایه سربلندی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید