گل محمدی: پرسپولیس پرهوادارترین تیم آسیا است

به گزارش مجله خزرکوه، یحیی گل محمدی در نشست خبری پیش از ملاقات فردای پرسپولیس مقابل صنعت نفت آبادان در هفته دوم لیگ برتر گفت: با توجه به اینکه در هفته اول نتوانستیم امتیاز کامل را بگیریم، فردا برای ما بازی خیلی مهمی خواهد بود. آغاز فصل خیلی برای قهرمانی مهم است و فکر می کنم این سه امتیاز برای ما خیلی ارزشمند است و بدون شک باید برای دریافت این سه امتیاز باید خیلی کوشش کنیم و تمرکز داشته باشیم. نباید امتیازات خانگی را از دست دهیم.

گل محمدی: پرسپولیس پرهوادارترین تیم آسیا است

وی ادامه داد: مقابل تیم خیلی خوبی بازی داریم. صنعت نفت در هفته اول با وجود اینکه شش بازیکنش را در اختیار نداشت توانست به پیروزی برسد. بازی سختی داریم و باید خیلی دونده ظاهر شویم و فضا ها را از تیم حریف بگیریم. صنعت نفت تیم تکنیکی است، اما دریافت این سه امتیاز برای ما خیلی مهم است.

گل محمدی عنوان نمود: هفت، هشت ماه است که حسرت حضور طرفداران را می خوریم و در این شرایط بازی های خانگی با بیرون از خانه خیلی فرقی ندارد. حضور طرفداران برای ما خیلی مهم است و با توجه به اینکه پر طرفداران ترین تیم آسیا هستیم این موضوع اهمیت بیشتری پیدا می نماید که البته از آن محروم هستیم. قطعاً کسب پنجمین عنوان قهرمانی متوالی خیلی سخت است، اما برای این موضوع خیلی کوشش خواهیم کرد.

سرمربی پرسپولیس در پاسخ به این پرسش که با توجه به فشردگی مسابقات چه تدبیری برای آمادگی تیم تا فینال لیگ قهرمانان آسیا دارید، توضیح داد: 29 آذر بازی خیلی مهمی در فینال لیگ قهرمانان داریم. تا آن موقع پنج بازی داریم و تمام برنامه ریزی تمرینی و مسابقه ما باید طوری باشد که بازیکنان از لحاظ بدنی و روحی آماده باشند و بتوانند بازی خوبی انجام دهند. دریافت نتایج خوب قبل از فینال خیلی مهم است و به لحاظ روحی می تواند خیلی تأثیرگذار باشد. به ملی پوشان خود هم بعد از بازی با بوسنی یکی، دو روز استراحت دادیم و فردا در تیم مان حضور دارند. تمرینات خوبی هم داشتیم و امیدوارم بازی خوبی انجام دهیم.

گل محمدی در خصوص اینکه با توجه به عدم جذب بازیکن در پست دفاع آیا در این پست فکر نمی کنید مشکل کمبود بازیکن دارید، گفت : خیلی دوست داشتیم مدافع دیگری جذب کنیم و پنج، شش گزینه داشتیم. همه بازیکنان قرارداد داشتند و هیچ گِله ای از مربیان و باشگاه های دیگر هم نمی توانیم داشته باشیم، چون روی بازیکنان شان حساب نموده بودند. در هر صورت شاید این اتفاق سختی های برای ما داشته باشد، ولی ما با بازیکنان جوان و بازیکنانی که داریم کار های بزرگی انجام دادیم.

وی یادآور شد: گزینه هایی که مدنظر ما بود را از دست دادیم، ولی یکسری مسائل مثل شأن و شخصیت باشگاه را باید در نظر می گرفتیم. برخی از بازیکنان می خواستند بند هایی در قراردادشان باشد که امکان پذیر نبود و منافع باشگاه به خطر می افتاد. به این تیم امیدواریم و باید به بازیکنان جوان مان اعتماد کنیم. قطعا کار سختی داریم، ولی بازیکنان مان نشان دادند در روز های سخت، حرف های زیادی برای گفتن دارند.

گل محمدی اضافه کرد: روز های سختی را پس از بازگشت از مسابقات آسیایی پشت سر می گذاریم. خیلی از اتفاقاتی که پس از حضور ما در فینال افتاد، غیر طبیعی بود. دلیل این حجم از مسائل را نمی دانم. ما هم از نظر اقتصادی و هم شخصیتی ضربات زیادی خوردیم. سمیعی کوشش می نماید این مسائل رفع گردد و باید به او زمان بدهیم. از بازیکنان هم تشکر می کنم بابت صبر و شکیبایی؛ آن ها سختی های زیادی را تحمل کردند و اگر سکوت کردند به خاطر این است که آرامش تیم قبل از فینال آسیا به هم نخورد. از تک تک آن ها تشکر می کنم و امیدوارم باشگاه هم بتواند به نوعی که شایسته است با آن ها برخورد کند و بتواند جواب کار آن ها را بدهد.

آیا انتظارات نداشتید مهدی تارتار شرایط حضور حجت حق وردی در تیم پرسپولیس را فراهم کند؟ سرمربی پرسپولیس در واکنش به طرح این سوال گفت: در هر صورت گزینه هایی داشتیم، ولی همه آن ها قرارداد داشتند. هیچ گله ای از مربیان و باشگاه ها نداشته و اصلا چنین حسی نسبت به این عزیزان ندارم.

گل محمدی در خصوص آخرین شرایط بشار رسن گفت: بشار رسن بعد از بازی های ملی از نظر فیزیکی خسته بود؛ یک ضربه هم به پایش خورده بود. امروز تمرین مهمی است تا ببنیم شرایطش چطور است.

وی در خصوص عملکرد آرمان رمضانی اعلام نمود: آرمان هنوز بازی ثابتی برای ما انجام نداده است. در چند بازی به عنوان بازیکن ذخیره عملکرد خوبی داشته است. باید به بازیکنان مان اعتماد داشته باشیم و فرصت بیشتری به آن ها بدهیم تا شایستگی های خود را ثابت نمایند.

سرمربی پرسپولیس درباره دلیل جدایی امیر روستایی گفت: روستایی بازیکن جوانی است. متأسفانه فرصت کمی برای او بود تا شایستگی های خود را ثابت کند. فکر می کنم با رفتن از تیم ما بیشتر به او فرصت بازی برسد و امیدوارم با توجه به اینکه قرضی به پیکان رفته است، با قدرت به تیم ما برگردد و سال بعد بتوانیم به خوبی از او استفاده کنیم. سال جاری می تواند سال خوبی برای روستایی باشد و امیدوارم با قدرت به تیم خودش بازگردد.

منبع: فرارو
انتشار: 1 دی 1399 بروزرسانی: 1 دی 1399 گردآورنده: khazarkooh.ir شناسه مطلب: 877

به "گل محمدی: پرسپولیس پرهوادارترین تیم آسیا است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گل محمدی: پرسپولیس پرهوادارترین تیم آسیا است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید