30 مدل شومیز ساتن ساده و لطیف، اما لوکس و لاکچری!

به گزارش مجله خزرکوه، پوشیدن شومیز ساتن یه چیزه اما، ست کردن آن یه چیز دیگه! اگر دقیقه نود به دنبال لباس برای مهمانی رسمی آخر شب هستید، یا فقط می خواهید برای یک دورهمی محبت آمیز آماده شوید، بهتر است حداقل یک شومیز ساتن در کمد لباس خود داشته باشید! به من و برق شومیز ساتن خود اعتماد کنید؟! در ادامه به شما خواهم گفت چطور می توانید در کمترین زمان شومیز ساتن تک رنگ یا گلدار خود را با آیتم های موجود در کمد لباستان ست کنید. همچنین، 30 مدل و روش برای پوشیدن شومیز ساتن را نیز به شما نشان خواهم داد.

30 مدل شومیز ساتن ساده و لطیف، اما لوکس و لاکچری!

شومیز ساتن با چی ست می شه؟

  • یکی از بهترین آیتم ها برای ست کردن شومیز ساتن، شلوار جین است. شلوار جین با چی ست نمی شه؟! در هر صورت، اگر می خواهید به روز و باحال (cool) به نظر برسید، چطور است شلوار جین مام استایل را امتحان کنید. انتخاب کفش را به عهده خودتان می گذاریم! حتما می دانید که اگر برای استایل کژوال ست می کنید، بهتر است کفش تخت و برای موقعیت های رسمی تر، کار خود را با یک جفش کفش پاشنه بلند به اتمام برسانید.
  • پاپیون، دستمال گردن و کروات اگر به جا و درست استفاده شوند، قطعا به ارتقای استایل شما یاری شایانی خواهند کرد. پس، همراه با شومیز ساتن خود از این فرصت بهره ببرید!
  • اگر عاشق شلوارک و دامن های کوتاه هستید، بهتر است برای بهار و تابستان پیش رو حتما کمد خود را به یک یا چند شومیز ساتن یقه ایستاده یا یقه هفت مجهز کنید!
  • برای استایل های رسمی دامن های میدی، مدادی، پلیسه و شلوار های مجلسی داخل کمدتان را بیرون بیاورید و شومیز ساتن خود را با همه آن ها امتحان کنید تا به نتیجه مطلوب برسید. اطمینان حاصل کنید که کفش های پاشنه بلندتان را فراموش ننموده اید!
  • اگر شومیز ساتن گلدار چشمتان را گرفت، بی برو برگرد آن را بخرید (!) و با دامن مدادی یا شلوار مجلسی ست کنید. به شما اطمینان می دهیم که در کانون توجه قرار خواهید گرفت!

کلکسیونی از 30 مدل شومیز ساتن برای استایل های کژوال تا رسمی

مدل شومیز ساتن به رنگ آبی سال 2020مدل شومیز ساتن جگره یقه پاپیونی راه راه شیک

بیشتر ببینید: 30 مدل لباس مجلسی پاپیون دار جدید و جذاب

مدل شومیز رزگلد ساتن یقه افتاده و آستین کوتاه پاکتیمدل شومیز یقه ایستاده ساتن سبز لجنی 2020

بیشتر ببینید: 30 مدل لباس مجلسی سبز + راهنمای ست کردن رنگ سبز

مدل شومیز آستین بلند پوشیده ساتن صدفیمدل شومیز گلدار ساتن قهوه ای از رنگ های محبوب سال 2020مدل شومیز و دامن پلیسه ساتن رزگلدمدل شومیز آستین بلند ساتن آبی رنگ سال 2020

بیشتر ببینید: 30 مدل لباس مجلسی آبی متناسب با پوست شما + راهنمای ست کردن

مدل شومیز بنفش آستین بلند ساتن طرح دارشومیز ساتن قهوه ای 2020 مدل دور گردنیمدل شومیز آستین بلند مرجانی ساتن طرح دار

بیشتر ببینید: 30 مدل لباس مجلسی مرجانی برای رنگ پوست های مختلف

مدل شومیز آستین کوتاه ساتن سبز کله غازی سادهمدل شومیز گلدار آستین پفی ساتنمدل شومیز مشکی ساتن آستین کوتاه سادهمدل شومیز آستین پفی ساتن سبز پاستلیمدل شومیز آستین بلند ساتن قهوه ای طرح دارمدل شومیز یقه هفت ساتن گلدار آستین بلند ست شده با دامنمدل شومیز یقه ایستاده و آستین بلند پفی ساتن آبی خال خالیمدل شومیز ساتن آستین خفاشی سادهمدل شومیز دور گردنی ساتن بنفش سادهمدل شومیز ساتن پوشیده آستین پفی مرجانی کم رنگمدل شومیز یقه هفت و آستین بلند ساتن قهوه ایمدل شومیز آستین بلند ساتن صورتی جیغمدل شومیز و دامن ساتن سفید و قهوه ایست شومیز ساتن صورتی آستین سه ربعی با دامن گیپور میدیمدل شومیز دخترانه ساتن بنفشمدل شومیز ساتن آستین کوتاه گره دار به رنگ زرد زعفرانی 2020مدل شومیز دخترانه سفید آستین حلقه ای و یقه افتاده ساتنمدل شومیز یقه ایستاده و آستین کلوش ساتن صورتی ملیحمدل شومیز گلدار آستین بلند ساتن قهوه ای 2020

حرف آخر

اگر برق شومیز ساتن شما را مسحور نموده است، پیشنهاد می کنیم این شومیزها را با انواع مانتو جلوباز کوتاه و بلند امتحان کنید.

از قلم نیاندازید که شما می توانید در انتهای این مطلب سوالات و تجربیات خود را با ما و دیگر همراهان انگیزه به اشتراک بگذارید. کارشناسان ما در اسرع وقت جوابگوی سوالات شما خواهند بود.

منبع: مجله انگیزه
انتشار: 3 آبان 1399 بروزرسانی: 3 آبان 1399 گردآورنده: khazarkooh.ir شناسه مطلب: 754

به "30 مدل شومیز ساتن ساده و لطیف، اما لوکس و لاکچری!" امتیاز دهید

1 کاربر به "30 مدل شومیز ساتن ساده و لطیف، اما لوکس و لاکچری!" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "30 مدل شومیز ساتن ساده و لطیف، اما لوکس و لاکچری!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید