افزایش قابل توجه مسافران به مقصد امارات

به گزارش مجله خزرکوه، در ماه اکتبر، ابوظبی شاهد افزایش تعداد بازدیدکنندگان بوده و این رقم به 418883 نفر رسیده است. این افزایش چشمگیر نشان می دهد مسئولان این کشور به خوبی توانسته اند به اهداف شان برسند.

افزایش قابل توجه مسافران به مقصد امارات

در ماه اکتبر، ابوظبی شاهد افزایش تعداد بازدیدکنندگان بوده و این رقم به 418883 نفر رسیده است. این افراد در 163 هتل و هتل آپارتمان ساکن شده اند که نسبت به مدت مشابه سال گذشته، 18 درصد افزایش نشان می دهد.

مجموع مسافران رسیده به امارات در ده ماه اول سال 2017 به 3.9 میلیون نفر رسید که هشت درصد افزایش را نشان می دهد و حاکی از آن است که ممکن است امسال امارات بتواند رکورد سال گذشته که 4.4 میلیون مسافر بود را بشکند.

ماه اکتبر، شاهد یک رشد دو رقمی در تعداد مسافران آمریکایی و چینی بودیم و در عین حال، تعداد مسافران انگلیسی و هندی هم افزایش چشمگیری داشته است.

سیف سعید قباش، رییس بخش فرهنگ و گردشگری ابوظبی در این باره گفت:

تلاش های ما برای نشان دادن ابوظبی به عنوان یک قطب تجاری و گردشگری در حال به ثمر رسیدن است. افزایش تعداد مسافران خود گواهی بر این مدعا است.

امارات متحده عربی در ماه اکتبر پذیرای 113000 مسافر بود که افزایش شش درصدی نسبت به ماه مشابه در سال قبل را نشان می دهد. سه بخش ابوظبی، العین و الظفره بیشتر از سایر نقاط شاهد پیشرفت در تعداد پذیرایی از مسافر بود و در همین بین هم الظفره با 24 درصد افزایش نسبت به ماه مشابه در سال 2016 عملکرد بسیار خوبی داشته است.

قباش اضافه نمود:

ما با چالش هایی رو به رو شده ایم. میانه زمان اقامت مسافران مسئله ای بود که باید آن را افزایش می دادیم. برای این کار، باید مکان های دیدنی بیشتری ایجاد می کردیم تا مسافران برای تجربه آن ها زمان بیشتری در امارات بمانند. در کنار اماکن دیدنی، باید بخش های تفریحی را هم افزایش می دادیم تا مسافران سرگرم شوند. به همین منظور، تعدادی جشن و برنامه مختلف هم تدارک دیده ایم. ترکیب خاص فرهنگ ما، آثار دیدنی قدیمی و چشم انداز ها زیبا، تفریحات خانوادگی و فرصت های تجاری مختلف، باعث شده است که رشد مستمر و خوبی در تعداد مسافران داشته باشیم.

منبع: کجارو / breakingtravelnews.com / true
انتشار: 17 اسفند 1400 بروزرسانی: 17 اسفند 1400 گردآورنده: khazarkooh.ir شناسه مطلب: 1529

به "افزایش قابل توجه مسافران به مقصد امارات" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افزایش قابل توجه مسافران به مقصد امارات"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید