درخواست عجیب ایلان ماسک از مردم!

به گزارش مجله خزرکوه، دیجیاتو نوشت: به عقیده ماسک، کشورهای صنعتی در معرض خطر نابودی هستند و داشتن فرزندهای بیشتر می توانید این مشکل را حل نماید.

درخواست عجیب ایلان ماسک از مردم!

ایلان ماسک، یکی از شناخته شده ترین چهره های جهانی امروزه، از ایتالیایی ها و مردم کشورهای صنعتی درخواست کرد که بچه ها بیشتری داشته باشند، زیرا در غیر این صورت فرهنگ ایتالیا، ژاپن و فرانسه از بین خواهد رفت.

در یک جشنواره سیاسی که به وسیله جورجا ملونی، نخست وزیر ایتالیا برگزار گردید، ایلان ماسک، میلیاردر آمریکایی ادعا کرد که داشتن بچه ها بیشتر تنها راه برای معکوس کردن مشکل کاهش جمعیت است که اقتصاد بسیاری از کشورهای پیشرفته را تهدید می نماید. او بعلاوه اشاره نمود که مهاجرت نمی تواند مشکل جمعیتی که بسیاری از قدرت های بزرگ مالی مانند ایتالیا و ژاپن با آن روبرو هستند را حل نماید.

او می گوید: توصیه من به تمام رهبران دولت و مردم این است: برای داشتن نسلی تازه، بچه ها بیشتر به جهان بیاورید.

ماسک طبق اطلاعات موجود، در حال حاضر 11 فرزند دارد و او در حالی که یکی از آن ها را در آغوش خود گرفته بود، در این جشنواره حضور پیدا کرد. او با اشاره به این موضوع که فرزندآوری مردمان کشورهای صنعتی باعث می گردد تا فرهنگ ایتالیا، ژاپن و فرانسه حذف گردد، گفت: ما اکنون با خطر نابودی این کشورها روبرو هستیم.

مدیرعامل تسلا و مالک شبکه اجتماعی ایکس در ادامه صحبت های خود درباره افزایش مهاجرت قانونی و بحران آب وهوا صحبت کرد. او بعلاوه از هواداران محیط زیست بابت کاهش امید مردم نسبت به آینده انتقاد کرد و گفت که ما در حال اغراق درباره تغییرات آب وهوایی در کوتاه مدت هستیم.

ایلان ماسک از ایکس و هوش مصنوعی می گوید

او بعلاوه درباره شرایط شبکه اجتماعی ایکس نیز صحبت کرد و گفت: فکر می کنم X به عملکرد خوب خود ادامه خواهد داد و در حال حاضر بعضی تبلیغ کنندگان به آن بازگشته اند.

در نهایت، این میلیاردر بعلاوه درباره هوش مصنوعی صحبت کرد: هوش مصنوعی عنصری است که باید به آن توجه گردد. مثل شمشیر دولبه است. عملاً قادر به انجام هر کاری خواهد بود اما فاقد وجدان است.

او بعلاوه هوش مصنوعی را به غول چراغ جادو تشبیه کرد که مردم می توانند از آن درخواست های متفاوتی داشته باشند اما همواره باید مراقب خواسته های خود باشند.

227227

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 26 آذر 1402 بروزرسانی: 26 آذر 1402 گردآورنده: khazarkooh.ir شناسه مطلب: 1850

به "درخواست عجیب ایلان ماسک از مردم!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "درخواست عجیب ایلان ماسک از مردم!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید