قوچان نژاد: تیم ملی والیبال بی روح و غیرشاداب بازی می کرد، مدیریت کولاکوویچ خوب نبود

به گزارش مجله خزرکوه، سرمربی پیشین تیم والیبال پیغام گفت: کولاکوویچ نتوانست مدیریت خوبی در جام جهانی داشته باشد و اگر بازی ها چند روز دیگر ادامه پیدا می کرد، 6 بازیکن هم نداشتیم.

قوچان نژاد: تیم ملی والیبال بی روح و غیرشاداب بازی می کرد، مدیریت کولاکوویچ خوب نبود

جبار قوچان نژاد در گفت وگو با خبرنگار ورزشی مجله خزرکوه در خصوص عملکرد تیم ملی والیبال ایران در جام جهانی 2019 گفت: برنامه ریزی خوبی برای این مسابقات از سوی ایران وجود نداشت. سرمربی تیم ملی نشان داد که مثل مسابقات قهرمانی آسیا در تهران به دنبال رتبه و مقام و رزومه برای خودش است و به دنبال پیشرفت والیبال ایران نیست.

سرمربی پیشین تیم والیبال پیغام ادامه داد: تیم ملی می توانست در مسابقات قهرمانی آسیا از جوانان استفاده کند و جام جهانی نیز با استراحت دادن به بازیکنان باتجربه، مسابقاتی دو سر برد برای ایران باشد. بازیکنان نمی توانند در چند تورنمنت متوالی، بدن و آمادگی خود را حفظ نمایند. آنها والیبال زده شده اند و جسم و روح شان خسته است. بهتر بود تیم ملی، نتیجه گرایی را کنار بگذارد و به فکر حفظ بازیکنان باشد. کولاکوویچ نتوانست مدیریت خوبی در جام جهانی داشته باشد و اگر بازی ها چند روز دیگر ادامه پیدا می کرد، 6 بازیکن هم برای بازی نداشتیم.

قوچان نژاد گفت: بازی هایی در سطح جام جهانی از ده ها جلسه تمرین برای بازیکنان بهتر است. استراحت دادن به بازیکنان باتجربه و میدان دادن به جوان ها می توانست دستاورد ما از جام جهانی باشد. در هر دیداری هم که از جوان ها استفاده شد به اجبار بود و خبری از تاکتیک تیمی نبود. تیم ایران در جام جهانی، زنده و پویا نبود و بی روح و غیرشاداب بازی می کرد.

وی در خصوص ادامه کار کولاکوویچ در تیم ملی ایران گفت: او جرأت و جسارت ایجاد تغییرات لازم را در تیم ندارد و کار از دستش در رفته بود. ماندن کولاکوویچ، ضرر فنی و رفتن او ضرر اقتصادی برای ایران است. او چیزی به والیبال ایران اضافه نکرده و بازیکنان از اندوخته ذهنی خود در باز ی ها استفاده می نمایند.

قوچان نژاد در سرانجام گفت: زیبنده یکی از بهترین فدراسیون های ایران نیست که برای مدت طولانی بدون رئیس اداره گردد. این قضیه نیز قطعاً روی نتایج تیم ملی تاثیرگذار بوده است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 6 آذر 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: khazarkooh.ir شناسه مطلب: 5

به "قوچان نژاد: تیم ملی والیبال بی روح و غیرشاداب بازی می کرد، مدیریت کولاکوویچ خوب نبود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قوچان نژاد: تیم ملی والیبال بی روح و غیرشاداب بازی می کرد، مدیریت کولاکوویچ خوب نبود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید