متقاضیان وام اجاره مسکن به سایت مراجعه نمایند

به گزارش مجله خزرکوه، وزارت راه و شهرسازی خاطرنشان کرد متقاضیانی که به صورت پیامکی برای تسهیلات یاری ودیعه مسکن درخواست داده اند به منظور تکمیل فرایند ثبت نام براساس آخرین رقم سمت راست کد ملی از روزهای 14 تا 20 مرداد به سامانه طرح اقدام ملی مسکن مراجعه نمایند.

متقاضیان وام اجاره مسکن به سایت مراجعه نمایند

جهت دریافت خدمات انواع آلاچیق فلزی با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات طراحی و اجرای آلاچیق های مختلف را به ما بسپارید.

به گزارش مجله خزرکوه، پیرو ثبت نام پیامکی برای پرداخت تسهیلات یاری ودیعه مسکن به مستاجران، ضروری است به منظور تکمیل فرآیند ثبت نام، متقاضیانی که به صورت پیامکی برای دریافت این تسهیلات ثبت نام نموده اند با توجه به آخرین رقم سمت راست کد ملی از ساعت 11 صبح روزهای تعیین شده با مراجعه به سامانه tem.mrud.ir نسبت به تکمیل اطلاعات مورد احتیاج اقدام نمایند.

براساس اعلام معاونت مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی 14 مرداد متقاضیانی که آخرین رقم سمت راست کد ملی آنها 4 است، 15 مرداد متقاضیانی که آخرین رقم سمت راست کد ملی آنها 2و 3 است، 16 مرداد متقاضیانی که آخرین رقم سمت راست کد ملی آنها 1 است، 17 مرداد مرداد متقاضیانی که آخرین رقم سمت راست کد ملی آنها 5، 6 و 7 است، 18 مرداد مرداد متقاضیانی که آخرین رقم سمت راست کد ملی آنها 0، 8، 9 است، و 20 مرداد مرداد کلیه متقاضیان جامانده نسبت به ثبت نام در سامانه اقدام نمایند.

همچنین امروز رییس کل بانک مرکزی درباره جزئیات این وام اظهار داشت: تسهیلات یاریی به مستأجران، تحت عنوان تسهیلات مرابحه خرید کالا و خدمات به محض اعلام تعیینات اشخاص واجد شرایط از سوی وزارت راه وشهرسازی، شروع خواهد شد. عبدالناصر همتی اظهار کرد: مبالغ این وام براساس طبقه بندی شهرها 15، 30 و 50 میلیون تومان بوده و به دو روش قابل پرداخت است.

وی اضافه کرد: در روش اول، گیرندگان وام (مستأجران) می توانند تسهیلات را یک ساله دریافت نمایند و صرفا سود آن را ماهانه بپردازند و درپایان سال، اصل آن را پرداخت نمایند. در روش دوم، متقاضیان می توانند وام را سه ساله دریافت نمایند و در مدت 36 ماه اصل و فرع آن را به بانک بپردازند.

طبق اعلام بانک مرکزی، رییس کل این بانک ضمن تاکید مجدد بر این موضوع که این وام صرفا یاریی است به مستاجران برای ودیعه و لذا به هیچ وجه وام ودیعه نیست، توضیح داد: در این وام، مؤجران نقشی نخواهند داشت و کسی که وام را دریافت می نماید با بانک عامل طرف خواهد بود و به تصمیم خود از وام دریافتی استفاده خواهد نمود.

به گفته همتی، اعتبار تخصیصی برای این وام به صورت کلی 20 هزار میلیارد تومان است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 18 مرداد 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: khazarkooh.ir شناسه مطلب: 600

به "متقاضیان وام اجاره مسکن به سایت مراجعه نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "متقاضیان وام اجاره مسکن به سایت مراجعه نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید