محمدرضا گرایی: اگر مرد یخی انتخاب مردم باشد، من هم دوست دارم

به گزارش مجله خزرکوه، تهران (پانا) - قهرمان ایرانی کشتی فرنگی دنیا به کسب عنوان مرد یخی به وسیله اتحادیه دنیای کشتی واکنش نشان داد.

محمدرضا گرایی: اگر مرد یخی انتخاب مردم باشد، من هم دوست دارم

محمدرضا گرایی قهرمان کشتی المپیک و قهرمان کشتی مسابقات دنیای نروژ در گفت و گو با روابط عمومی فدراسیون کشتی در این باره گفت: در سال 2021 تنها فرنگی کاری بودم که هم در المپیک 2022 و هم در مسابقا دنیای نروژ شرکت کردم و مدال طلا گرفتم. به همین علت اتحادیه دنیای این انتخاب را داشته است. خدا را شاکرم که این نتیجه را توانستم کسب نموده و به این مهم دست پیدا کنم .

قهرمان وزن 67 کیلوگرم المپیک توکیو در ادامه گفت: در وزنی که من شرکت نموده بودم یکی از سخت ترین وزن ها بود و 7 قهرمان دنیا در آن حضور داشتند و شانس همه قهرمان ها برای گردن آویز طلا زیاد بود اما من به لطف خدا توانستم به این مدال دست پیدا کنم .

محمدرضا گرایی در مورد توقعات مردم از وی بعد از دریافت این عناوین گفت: مردم از کشتی که ورزش اول کشور است انتظار زیادی دارند و و انشالله که با دعای خیر آنها همواره مدال آوری داشته باشم . اردوها آغاز خواهد شد و من هم نقاط قوت و ضعف خود را آنالیز می کنم و برای مسابقات دنیای 2022 و المپیک 2024 به مرز آمادگی کامل خواهم رسید.

وی در مورد عنوان مرد یخی گفت: مردم همواره به من لطف داشته اند و این لقب را اتحادیه دنیای به صورت رسمی برای من اعلام نموده و شاید به خاطر خونسردی که در چهره ام است به این لقب معروف شده ام و هر جور که مردم صلاح بدانند من هم قبول داشته، و هر لقبی که آنها برای من بگذارند دوست دارم.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 27 دی 1400 بروزرسانی: 27 دی 1400 گردآورنده: khazarkooh.ir شناسه مطلب: 1475

به "محمدرضا گرایی: اگر مرد یخی انتخاب مردم باشد، من هم دوست دارم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محمدرضا گرایی: اگر مرد یخی انتخاب مردم باشد، من هم دوست دارم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید