هشدار به خریداران تلفن همراه از دستفروشان

به گزارش مجله خزرکوه، رئیس اتحادیه فروشندگان تلفن همراه گفت: گوشی های عرضه شده توسط دستفروشان تقلبی یا سرقتی بوده که خسارت خریداران این تلفن ها جبران ناپذیر است.

هشدار به خریداران تلفن همراه از دستفروشان

به گزارش ، مهدی محبی با اشاره به اینکهکه توسط دستفروشان عرضه میشود فاقد مالکیت بوده و قابل استفاده نیست اضافه کرد: افرادی که این تلفن های فاقد مالکیت که سرقتی هستند را خریداری می کنند جریمه خواهند شد.

وی با بیان اینکه دستفروشان تلفن همراه با عرضه گوشی های ارزانتر (نسبت به واحد های صنفی دارای مجوز) مردم را گول می زنند گفت:این تلفن ها به دلیل تقلبی بودن، ریجستری نمی شوند و پس از یک ماه استفاده خاموش خواهند شد.

رئیس اتحادیه فرشندگان تلفن همراه و دستگاه های مخابراتی ادامه داد: خریداران تلفن همراه حتما باید انتقال مالکیت را از طریق سامانه همتا انجام داده و پس از انتقال مالکیت پول آن را واریز کنند.

محبی با تاکید بر اینکه مردم حتما تلفن های خود را از واحد های صنفی دارای مجوز خریداری کنند گفت: درحال حاضر شکایات مردمی به دلیل غیر قابل استفاده بودن این گوشی ها در اتحادیه زیاد شده است که تنها راه کاهش آن خرید نکردن مردم از دستفروشان است، زیرا این شکایات قابل بررسی نیست.

منبع: تسنیم

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 24 آبان 1399 بروزرسانی: 24 آبان 1399 گردآورنده: khazarkooh.ir شناسه مطلب: 799

به "هشدار به خریداران تلفن همراه از دستفروشان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هشدار به خریداران تلفن همراه از دستفروشان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید