ادای احترام به سوپر استار فقید هند در لس آنجلس

به گزارش مجله خزرکوه، به گزارش خبرنگاران به نقل از ورایتی، فستیوال فیلم هندی لس آنجلس در سال 2018 بخش ویژه ای را به ادای احترام به سری دیوی بازیگر هندی اختصاص داده است.

ادای احترام به سوپر استار فقید هند در لس آنجلس

سری دیوی ماه پیش در 54 سالگی درگذشت.

این جشنواره که از 11 تا 15 آوریل برگزار می شود فیلم چاندنی یا مهتاب سری دیوی را که فیلم پرفروش سال 1989 بود در این دوره اکران می کند.

این جشنواره با فیلم در سایه ها با بازی مانوج باجپایی شروع می شود و با فیلم ستاره های راک دهکده از ریما داس کار خود را انتها می دهد. ستاره های راک پاییز اخیر در جشنواره فیلم تورنتو به نمایش درآمد.

در کنار باجپایی، دیپش جین کارگردان ساکن لس آنجلس که فیلم در سایه ها را کارگردانی کرده نیز در شب افتتاحیه فستیوال حضور خواهد داشت.

در این جشنواره که فیلم هایی به 12 زبان به نمایش درمی آید چهار فیلم برای نخستین بار اکران جهانی می شوند و سه فیلم برای نخستین بار در آمریکای شمالی نمایش داده می شوند. در میان فیلم هایی که در این دوره به نمایش درمی آید 12 فیلم ساخته کارگردان های زن هستند.

از جمله فیلم های این دوره فیلم گرسنه با بازی ناصرالدین شاه بازیگر 67 ساله هندی و تیسکا چوپرا در اقتباسی از تیتوس آندرونیکوس نوشته شکسپیر است. آشرام نیز به کارگردانی بن راخی، آجی قصه انتقام جویی ساخته دواشیش ماخیجا، پرواز با بازی پارواتی و اونرتا ساخته هانسال مهتا نیز دیگر آثار این فستیوال هستند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 20 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: khazarkooh.ir شناسه مطلب: 448

به "ادای احترام به سوپر استار فقید هند در لس آنجلس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ادای احترام به سوپر استار فقید هند در لس آنجلس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید