استقلال مدافع چپ کروات را می خواهد

به گزارش مجله خزرکوه، خبرنگاران: فرهاد مجیدی پیش از باز شدن پنجره نقل وانتقالاتی امید زیادی داشت تغییری در تیمش نداشته باشد؛ او می گفت به غیر از مهدی قایدی بازیکن دیگری نباید از این تیم جدا گردد. فرهاد در اندیشه این بود که شالکه اصلی را حفظ کند و بعد با یکی دو خرید، این تیم را تبدیل به مدعی قهرمانی کند.

استقلال مدافع چپ کروات را می خواهد

به گزارش خبرنگاران، سرمربی استقلال در این جهت حتی دست به تهدید زد و گفت اگر بازیکنی غیر از قایدی از استقلال جدا گردد او استعفایش را می نویسد و می رود. به غیر از قایدی، اما ستاره های زیادی از استقلال جدا شدند و فرهاد مجیدی هم در تیم ماندنی شد. با این حال مربی جوان استقلال تسلیم نشد و با خریدن قریب به 10 بازیکن سعی در پیاده کردن اندیشه هایش دارد.

در این میان به فرهاد مجیدی و استقلال چندین شوک هم وارد شد که مهمترینش خروج مهدی قایدی و مسعود ریگی بود. هرچند این تمام ماجرا نیست، چون با رفتن محمد نادری و قطع همکاری با هروویه میلیچ، سمت چپ استقلال هم بحران عجیبی را تجربه می نماید. فرهاد مجیدی برای این پست ابوالفضل جلالی را خریده، ولی او مصدوم از آب درآمده و شایعه شده تا چندماه نمی تواند برای استقلال بازی کند. فرهاد مجیدی در این پست یکی دو بازیکن جوان مثل متین کریم زاده دارد، ولی خودش به خوبی می داند کریم زاده با توجه به تجربه کمی که دارد جوابگوی نیازش برای این پست نیست.

حالا، اما به نظر چاره ای برای استقلال باقی نمی ماند غیر از اینکه دوباره به هروویه میلیچ کروات فکر کند. این مدافع - هافبک کروات تمامی ویژگی های لازم برای بازی در سیستم 2-5-3 استقلال و فرهاد مجیدی را دارد. درست است که او به علت دریافت نکردن مطالباتش از استقلال رفته و از مدیریت این باشگاه دلخور است، ولی عمده ترین علت خروجش از استقلال بازی رسیدن به محمد نادری و نیمکت نشینی در این تیم بود. حال که محمد نادری جدا شده، خرید تازه استقلال مصدوم از آب درآمده و میلیچ هم هنوز با تیم تازهی قرارداد نبسته، برترین فرصت برای مجیدی و استقلال است تا او را به تهران برگردانند. اینطوری نه تنها مانع از تشکیل پرونده ای تازه در فیفا علیه شان می شوند بلکه زخم سمت چپ خط دفاعی استقلال هم تا اطلاع ثانوی ترمیم می گردد و یکی از نگرانی های فرهاد مجیدی رفع می گردد.

منبع: فرارو
انتشار: 25 مهر 1400 بروزرسانی: 25 مهر 1400 گردآورنده: khazarkooh.ir شناسه مطلب: 1371

به "استقلال مدافع چپ کروات را می خواهد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استقلال مدافع چپ کروات را می خواهد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید