انتخاب یک موسسه ایرانی به اسم 50 سازمان تاثیرگذار در آموزش در جهان

به گزارش مجله خزرکوه، مرکز عالی آموزش زبان بیان برتر به اسم یکی از 50 سازمان تاثیرگذار در آموزش به وسیله سازمان GFEL امریکا طی مراسمی در شهر دبی در سال 2019 و لس آنجلس در سال 2021 انتخاب شد. سازمان GFEL (مجمع جهانی آموزش و یادگیری) یک پلتفرم بین المللی پیشرو است که فرصتی را برای تلاقی آموزش دهندگان، مبتکران، رهبران اندیشه و دانشگاهیان فراهم می نماید که ارزش قابل توجهی به بخش آموزش جهانی می دهند.

انتخاب یک موسسه ایرانی به اسم 50 سازمان تاثیرگذار در آموزش در جهان

در این کنفرانس سه روزه که با حضور بیش از 400 رهبر و مدیر موسسات آموزشی از سراسر جهان از جمله نمایندگانی از کشورهای امریکا، هلند، آلمان، چک، لهستان، ترکیه، عربستان سعودی، امارات متحده عربی، مالزی هند، چین، و کره جنوبی حضور داشتند، در هتل مجلل لی مریدین دبی برگزار و در روز آخر بهترین های صنعت آموزش معرفی شدند. به گفته برگزارکنندگان جهانی کنفرانس، هدف اصلی از برگزاری چنین همایش هایی، گردهمایی درخشان ترین بخش های آموزش و پرورش در یک سیستم مشترک برای رهبری، تنظیم، توانمندسازی و بهبود ابزارهای آموزش می باشد.

علت اصلی انتخاب مرکز آموزش عالی زبان بیان برتر به نشانی www.bayanebartar.org ، به کارگیری خلاقانه سبک Microlearning در آموزش و انتقال زبان انگلیسی در ده ماه می باشد. ماهیت و تمرکز اصلی سبک Microlearning بر آموزش خرد خرد، مرحله به مرحله و کوتاه بوده که به همراه موضوعات سرگرم کننده، مجذوب کننده، و روزمره می باشد که زبان آموزان بتوانند در محیطی شاد و مجذوب کننده، زبان انگلیسی را فرا گیرند. لازم به ذکر است نام این سیستم آموزشی که از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی هم مفتخر به دریافت لوح ابتکار شده، WiKi نام دارد.

مرکز عالی آموزش زبان بیان برتر دارای سه شعبه در تهران و یک شعبه تحقیق و توسعه در کشور لهستان می باشد. به گزارش روابط عمومی این مرکز، هم اکنون 7000 دانشجو بصورت همزمان مشغول به یادگیری زبان انگلیسی در این مرکز می باشند. برای آشنایی بیشتر با سبک آموزش این مرکز عالی زبان انگلیسی می توانید به آدرس www.bayanebartar.org یا آدرس اینستاگرام http://instagram.com/bayanebartar.official که بیش از 600.000 دنبال کننده دارد، مراجعه نمایید.

منبع: فرارو
انتشار: 26 شهریور 1400 بروزرسانی: 26 شهریور 1400 گردآورنده: khazarkooh.ir شناسه مطلب: 1340

به "انتخاب یک موسسه ایرانی به اسم 50 سازمان تاثیرگذار در آموزش در جهان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتخاب یک موسسه ایرانی به اسم 50 سازمان تاثیرگذار در آموزش در جهان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید