همایشها و نمایشگاه ها

ثبت ملی 2 اثر از استان گلستان در میراث صنعتی کشور

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان گلستان از ثبت کارخانه پنبه گنبدکاووس و ایستگاه راه آهن بندرترکمن در فهرست میراث صنعتی کشور و سیکا پل و بزپل کردکوی در میراث غیرمنقول اطلاع داد.

4 بهمن 1398

غیبت سران چهار کشور پشت ترامپ: 40 دقیقه حرف زد!

ویدویی از گفت وگو میان بوریس جانسون، امانوئل ماکرون، جاستین ترودو و مارک روته در ضیافت دوشنبه شب کاخ باکینگهام منتشر شده است که به نظر می رسد رهبران این کشورها در حال مسخره کردن دونالد ترامپ هستند.

1 بهمن 1398

کیش ؛ میزبان جایزه بین المللی حریره

همایش ملی میراث معماری کرانه های ساحلی جنوب ایران و شهرهای فردا با هدف باز شناسی و احیاء معماری بومی سواحل جنوبی ایران بر مبنای تکنولوژی های نوین صنعت ساختمان بهمن ماه در جزیره کیش برگزار می گردد.

7 دی 1398

محققان ایرانی مایع شفاف حاوی نانوالیاف برای بندآوردن خون ساختند

منصوره سیدکریمی، مجری طرح بند آورنده خونریزی پپتیدی با فناوری نانو در مصاحبه با خبرنگاران گفت: یکی از دغدغه های حوزه پزشکی، خونریزی بعد از عمل است از این رو درصدد برآمدیم تا بندآورنده هایی را به فراوری برسانیم که می تواند این مشکل را رفع کند.

26 آذر 1398

راستا ترانزیتی قزاقستان - انزلی صادرات ایران را افزایش می دهد

خبرنگاران: معاون سازمان توسعه تجارت ایران با بیان اینکه جذب سرمایه گذاری مستقیم خارجی یکی از مهم ترین اهداف این سازمان است، گفت: راستا ترانزیتی چین- قزاقستان - انزلی سهم صادرات ایران را افزایش می دهد.

24 آذر 1398

رازهای موفقیت این 6 جوان ایرانی...

خبرگزاری آنا - مهرو ماهر: پیروزیت از آن ماست. حکایت، حکایت خواستن ها و توانستن هاست. فرقی ندارد، در کجا و دارای چه شرایطی باشی. ژان پل سارتر، فیلسوف فرانسوی می گوید: اگر یک فلج مادرزاد، قهرمان دو میدانی نشود تقصیر خودش است. پس مهم خواستن و تبدیل نبودها به...

23 آذر 1398