تصویب درج قیمت مصرف کننده روی کالاها

به گزارش مجله خزرکوه، تهران (پانا) - معاون اول رئیس جمهوری ضمن تاکید بر لزوم افزایش نظارت برای کنترل قیمت کالاهای اساسی و اقلام مورد نیاز مردم، گفت با تلاش های اجرا شده در ستاد تنظیم بازار و همچنین اقدامات سایر دستگاه های مسئول و اتخاذ تصمیمات مناسب، کمتر شاهد بی نظمی، آشفتگی و تغییر ناگهانی قیمت ها در روزهای منتهی به سال گذشته و ایام نوروز بودیم که این رویه باید در بقیه ایام هم ادامه داشته و تقویت شود.

تصویب درج قیمت مصرف کننده روی کالاها

محمد مخبر صبح امروز (چهارشنبه) در جلسه ستاد تنظیم بازار شرح داد: خوشبختانه در ایام نوروز 1401 نگرانی از کمبود جنس و کالاهای اساسی مورد نیاز مردم نداشتیم و فراوانی و آرامش نسبی در بازار کالاهای اساسی حاکم بود.

معاون اول رئیس جمهوری با اشاره به برخی نارضایتی های عمومی از شرایط بلیت هواپیما در ایام تعطیلات نوروزی و نحوه خدمت رسانی به مردم و همچنین برخی نوسانات قیمت های کالاهای اساسی در تعدادی از شهرهای کشور از نهادهای نظارتی و تعزیرات خواست تا ضمن بررسی ها، برخوردهای لازم و قانونی با متخلفان انجام شود.

در این جلسه که وزرای صنعت، معدن و تجارت، جهاد کشاورزی، امور اقتصاد و دارایی، راه و شهرسازی، دادگستری، تعاون کار و رفاه اجتماعی و سخنگوی دولت حضور داشتند، وزارت صمت گزارشی از مقایسه فرایند تغییرات میانگین قیمت کالاهای منتخب در کشور به ویژه اقلام اساسی مورد نیاز مردم ارائه کرد.

در ادامه این جلسه نیز مقرر شد، به منظور تأمین و فراوانی اقلام مورد نیاز مردم، اصناف و صنعت در ایام ماه مبارک رمضان، نظارت های لازم با قوت بیشتری ادامه یابد.

در این جلسه تأکید شد، اقلام مورد نیاز مردم در ایام ماه مبارک رمضان هیچ گونه افزایش قیمتی نخواهد داشت.

همچنین در این جلسه با توجه به بررسی های قبلی و لحاظ گزارش های کارشناسی و میدانی، مصوب شد تا قیمت مصرف کننده بر روی کالاها درج شود.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 26 خرداد 1401 بروزرسانی: 26 خرداد 1401 گردآورنده: khazarkooh.ir شناسه مطلب: 1614

به "تصویب درج قیمت مصرف کننده روی کالاها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تصویب درج قیمت مصرف کننده روی کالاها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید