تمدید مهلت ثبت سفارش کتاب های درسی تا 31 مرداد

به گزارش مجله خزرکوه، معاون توسعه منابع و پشتیبانی سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی از تمدید مهلت ثبت سفارش کتاب های درسی تا 31 مرداد ماه اطلاع داد.

تمدید مهلت ثبت سفارش کتاب های درسی تا 31 مرداد

به گزارش ایسنا، دکتر اسداله مرتضایی در مورد زمان ثبت سفارش کتاب های درسی اظهارکرد: مهلت ثبت سفارش کتاب های درسی دانش آموزان سال تحصیلی 1399 - 1400 برای تمامی دوره های تحصیلی تا 31 مردادماه تمدید شد.

وی ادامه داد: ثبت سفارش فردی و گروهی پایه های ورودی مقاطع تحصیلی نظیر آمادگی مقدماتیپیش دبستانی استثنایی، پایه های اول، هفتم و دهم دانش آموزان عادی و استثنایی از 1399/4/08 آغاز و تا 1399/05/20 ادامه داشت که تمدید شد.

وی تأکید کرد: دانش آموزانی که تا به امروز اقدام به ثبت سفارش کتاب درسی نکرده اند می توانند به وسیله سامانه irtextbook.ir نسبت به ثبت سفارش اقدام نمایند.

معاون توسعه منابع و پشتیبانی سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی در مورد اصلاح سفارش کتاب های درسی سفارش داده شده در سامانه ادامه داد: افرادی که به دلیل تکرار پایه، تغییر رشته یا محل تحصیل یا زندگی احتیاج به اصلاح سفارش کتاب های درسی دارند از 4 مرداد تا 2 شهریور ماه می توانند اقدام به اصلاح ثبت سفارش کتاب های درسی خود نمایند.

مرتضایی در مورد تقویم زمانی توزیع کتاب های درسی از منطقه به مدرسه گفت: توزیع کتاب های درسی تمامی دوره های تحصیلی از منطقه به مدرسه در بازه زمانی 20 مرداد تا 14 شهریور ماه صورت خواهد پذیرفت.

وی همچنین در مورد توزیع کتاب های درسی از مدارس به دانش آموزان گفت: با توجه به اینکه در سال تحصیلی آینده تمامی کتاب های درسی دوره های تحصیلی توسط مدارس به دانش آموزان توزیع خواهد شد، بر اساس تقویم زمانی مقرر است با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی توزیع کتاب های درسی دوره اول متوسطه از تاریخ 25 مرداد ماه آغاز و سایر مقاطع تحصیلی اعم از عادی و استثنایی از 10 شهریور ماه آغاز و تا 15 شهریور ماه به اتمام برسد.

وی در پایان تاکید نمود: انتظار می رود با توجه به فرصت باقی مانده، تمامی دانش آموزان در اسرع وقت نسبت به ثبت نام و ثبت سفارش کتاب درسی اقدام نمایند تا کتاب درسی به موقع در اختیار آن ها قرار گیرد.

منبع: فرارو
انتشار: 13 مهر 1399 بروزرسانی: 13 مهر 1399 گردآورنده: khazarkooh.ir شناسه مطلب: 714

به "تمدید مهلت ثبت سفارش کتاب های درسی تا 31 مرداد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تمدید مهلت ثبت سفارش کتاب های درسی تا 31 مرداد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید