عزیزی خادم: با خاطیان حواشی اخیر بدون مصلحت اندیشی برخورد جدی گردد

به گزارش مجله خزرکوه، رئیس فدراسیون فوتبال دستور رسیدگی ویژه به حواشی ملاقات های اخیر لیگ برتر را صادر کرد.

عزیزی خادم: با خاطیان حواشی اخیر بدون مصلحت اندیشی برخورد جدی گردد

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، سایت رسمی فدراسیون فوتبال، به دنبال افزایش اشتباهات داوری و رفتار و گفتارهای خارج از اخلاق حرفه ای در جامعه فوتبال ایران و مسابقات مختلف لیگ، رئیس فدراسیون فوتبال در دستوری ویژه به کمیته انضباطی و سرپرست کمیته داوران خواستار برخورد قانونی با عوامل این ناهنجاری ها شد.

شهاب الدین عزیزی خادم در نامه رسمی به رئیس کمیته انضباطی ضمن تاکید بر اهمیت خشونت زدایی و سالم سازی فضای فوتبال کشور شامل اماکن ورزشی، فضای رسانه ای، شبکه های اجتماعی و احترام به داوری و روح جوانمردی مسابقات، دستور داده در اسرع وقت و بدون مصلحت اندیشی، مطابق با آئین نامه انضباطی فدراسیون با خاطیان در هر جایگاهی برخورد قانونی صورت بگیرد.

لازم به ذکر است با دستور ریاست فدراسیون، کمیته انضباطی ضمن رسیدگی به حواشی و درگیری های اخیر فوتبال کشور، باید ترتیبی اتخاذ کند که از تکرار چنین حوادثی جلوگیری گردد.

هم چنین رئیس فدراسیون در گفت وگو با سرپرست کمیته داوران از خداداد افشاریان خواست اقدامات لازم برای رسیدگی به اشتباهات داوری را داشته باشد تا نه تنها اعتراض ها به قضاوت های اشتباه کاهش پیدا کند، بلکه در هفته های پایانی لیگ هم حقی از تیم ها ضایع نگردد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 24 خرداد 1400 بروزرسانی: 24 خرداد 1400 گردآورنده: khazarkooh.ir شناسه مطلب: 1198

به "عزیزی خادم: با خاطیان حواشی اخیر بدون مصلحت اندیشی برخورد جدی گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عزیزی خادم: با خاطیان حواشی اخیر بدون مصلحت اندیشی برخورد جدی گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید