هراتیان: بازنشسته ها فرم ها را گرفتند، من نتوانستم 10 امضا را تهیه کنم

به گزارش مجله خزرکوه، نامزد ریاست فدراسیون فوتبال در انتخابات پیش رو می گوید که با توجه به قانون منع به کارگیری بازنشستگان تاریخ انتخابات باید تغییر کند.

هراتیان: بازنشسته ها فرم ها را گرفتند، من نتوانستم 10 امضا را تهیه کنم

امیرمسعود هراتیان در گفت وگو با خبرنگار ورزشی مجله خزرکوه در مورد شایعه کناره گیری اش از حضور در انتخابات فدراسیون فوتبال گفت: بنده کناره گیری ننموده ام و در کوشش برای دریافت 10 امضا هستم.

وی در مورد اینکه با توجه به اینکه تا امروز نتوانسته 10 امضا بگیرد نمی تواند در انتخابات حاضر گردد، گفت: امضاها سیال است و امکان دارد بعضی اعضای مجمع بخواهند فرم امضای خود را به سمت کاندیدای دیگری تغییر بدهند و برای همین امید دارم. تحلیل بنده این است با توجه به پیش آمدن بحث منع حضور بازنشستگان در انتخابات، تاریخ انتخابات باید تغییر کند.

رئیس هیئت فوتبال استان اصفهان و نامزد ریاست فدراسیون فوتبال اعلام کرد: با توجه به اینکه بازنشستگان فرم های اعضای مجمع را دریافت نموده اند، اعتقاد دارم در صورت منع حضور آنها در انتخابات، شرایط انتخابات تغییر می نماید و به همین جهت تاریخ انتخابات نیز باید تغییر کند. به این جهت که بازنشستگان فرم ها را حتی بیشتر از 10 عدد که مورد احتیاج است دریافت نموده اند.

هراتیان در مورد اینکه چه تعداد بازنشسته برای حضور در انتخابات ثبت نام نموده اند و این افراد چه کسانی هستند، گفت: سه نفر از نامزدهای ریاست و سه یا چهار نفر از نامزدهای نایب رئیسی بازنشسته هستند.

وی یادآور شد: در مورد سایر نفرات هم مسائل دیگری مطرح است. به طور مثال بعضی از نامزدها سابقه مدیریتی 10 ساله ندارند و شنیده ام آقای ممبینی سابقه مدیریتی نداشته و فرم های زیادی هم جمع نموده است.

نامزد ریاست فدراسیون فوتبال اضافه نمود: اگر قرار است بازنشستگان وارد انتخابات نشوند و قانون این را می گوید، پس باید تکلیف فرم های اعضای مجمع که در اختیار بازنشستگان است، معین گردد. این مسئله در اساسنامه فدراسیون فوتبال پیش بینی نشده و باید درباره آن تصمیم گیری کرد.

هراتیان گفت: اگر همین الان تصمیم بگیرند انتخابات را طبق اساسنامه برگزار نمایند، مسئله ای نیست، اما اگر قانون منع به کارگیری بازنشستگان اجرایی خواهد شد، برگزاری انتخابات با این شرایط امکان پذیر نیست.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 11 فروردین 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: khazarkooh.ir شناسه مطلب: 328

به "هراتیان: بازنشسته ها فرم ها را گرفتند، من نتوانستم 10 امضا را تهیه کنم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هراتیان: بازنشسته ها فرم ها را گرفتند، من نتوانستم 10 امضا را تهیه کنم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید