چگونه زیر 20 ثانیه کارت به کارت کنیم؟

به گزارش مجله خزرکوه، شما برای رسیدن به محل کار در تاکسی هستید، درلحظه آخر متوجه می شوید که کیف پول خود را جاگذاشته و عجله دارید. دراین شرایط با استفاده از یکی از اپلیکیشن های پرداخت اقدام به کارت به کارت برای راننده می کنید. برای این کار احتیاج دارید شماره 16 رقمی کارت مقصد را وارد کنید، اما این کار زمانبر است.

چگونه زیر 20 ثانیه کارت به کارت کنیم؟

اپلیکیشن همراه کارت با 3 روش هوشمندانه، عملیات کارت به کارت را به زیر20 ثانیه رسانده است. این روش ها عبارتند از:

  1. کارت به کارت بدون داشتن شماره کارت مقصد
  2. کارت به کارت با اسکن دوربین گوشی
  3. کارت به کارت با استفاده از متن کامل پیامک

کارت به کارت بدون داشتن شماره کارت مقصد

شما می خواهید برای یکی از دوستان خود پول کارت به کارت کنید، اما برای دریافت شماره کارت به او دسترسی ندارید. همراه کارت این قابلیت را ایجاد نموده است که می توانید از فهرست مخاطبان گوشی، دوست خود را پیدا کنید و مبلغ مورد نظر را کارت به کارت کنید.

کارت به کارت با اسکن دوربین گوشی

در این روش احتیاج به وارد کردن شماره 16 رقمی کارت نیست. در همراه کارت شما به راحتی می توانید کارت بانکی را در مقابل دوربین گوشی قرار دهید. 16 رقم کارت به راحتی خوانده شده و به صورت اتوماتیک در قسمت شماره کارت مقصد نمایش داده می گردد.

کارت به کارت با استفاده از متن کامل پیامک

پیامکی از طرف دوست شما ارسال شده است و در آن از شما درخواست پول داشته و شماره کارت خود را نیز ارسال نموده است. با کپی کردن تمام متن و paste کردن آن در قسمت شماره کارت مقصد، شماره کارت خوانده شده و سایر بخش های پیامک حذف می گردد.

انجام سایر تراکنش های اقتصادی همچون خرید شارژ ایرانسل، همراه اول، و پرداخت قبض گاز، برق، آب و تلفن ثابت هم به وسیله همراه کارت امکانپذیر است. برای آنالیز یا دانلود این اپلیکیشن می توانید به وبسایت همراه کارت مراجعه کنید.

2121

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 28 آذر 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: khazarkooh.ir شناسه مطلب: 57

به "چگونه زیر 20 ثانیه کارت به کارت کنیم؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چگونه زیر 20 ثانیه کارت به کارت کنیم؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید