کالیاری 1 - اینتر 3؛ صعود شاگردان کونته به رده ردم با کامبکی دیدنی

به گزارش مجله خزرکوه، خبرگزاری خبرنگاران- با سه گل دقایق پایانی، آنتونیو کونته و اینتر از شکست فرار کردند تا در سری آ وارد بحران نشوند.

کالیاری 1 - اینتر 3؛ صعود شاگردان کونته به رده ردم با کامبکی دیدنی

به گزارش خبرنگاران، اینتر حالا با برد مقابل کالیاری به رده دوم سری آ بازگشت. دو بازیکن ایتالیایی اینتر، به یاری آنتونیو کونته آمدند تا اوضاع در سری آ هم خراب نگردد. اینتر پس از تساوی ناباورانه خانگی برابر شاختار و حذف از لیگ قهرمانان، با روحیه ای پایین امروز میهمان کالیاری بود. نراتزوری با 21 امتیاز از 10 بازی در رده سوم قرار داشتند و کالیاری میزبان نیز با 12 امتیاز در رده 12 بود. از نکات جالب بازی حضور کریستین اریکسن در ترکیب ثابت اینتر بود.

بازی در نیمه اول سرد و کم تحرک بود و به جز یکی دو موقعیت خطرناک از سوی اینتر توسط الکسیس سانچس که با مهار مناسب گلر کالیاری روبرو شد تا دقیقه 41 بدون گل دنبال می شد اما ریکاردو سوتیله در این لحظه توانست میزبان را پیش بیندازد. ضربه اول او توسط مدافع اینتر برگشت داده شد ولی خود او با تعقیب توپ و با یک ضربه والی پای چپ توانست از گوشه محوطه جریمه توپ را به زاویه مخالف بزند و در میان بهت گلر و مدافعان اینتر، گل اول را به ثمر برساند. بازی در نیمه اول با فزونی 1-0 کالیاری تمام شد.

اینتر نیمه دوم را هجومی شروع کرد ولی تا دقیقه 77 برای زدن گل تساوی انتظار کشید. بارلا روی ریباند ضربه کرنر و با یک شوت استثنایی از بیرون محوطه جریمه توانست حساب کار را 1-1 کند. 7 دقیقه بعد دی آمبروزیو توانست ورق را برگردانده و اینتر را 1-2 پیش بیندازد. این بار بارلا از راست سانتر کرد و روی تیر دوم دی آمبروزیو با ضربه سر توانست گل دوم را به ثمر برساند. اینتر دقیقه 94 به گل سوم رسید. در یک ضد حمله و در حالی که گلر کالیاری رئوی ضربه کرنر جلو کشیده بود روملو لوکاکو توانست دروازه خالی را باز نموده و حساب کار را 1-3 کند. این بازی در نهایت با پیروزی 1-3 اینتر به اتمام رسید تا با 24 امتیاز موقتا به رده دوم برود.

کالیاری 1-0 اینتر؛ ریکاردو سوتیل 42`: ریکاردو سوتیل در محوطه جریمه اینتر صاحب موقعیت شد و شوت زد که ضربه او بلوکه شد، در برگشت خود سوتیل با یک ضربه والی خوب، دروازه اینتر را گگردد.

کالیاری 1-1 اینتر؛ نیکولو بارلا 77`: ضربه ارسالی به روی دروازه کالیاری برگشت داده شد و در ریباند، نیکولو بارلا با یک والی دیدنی دروازه تیم سابقش را باز کرد.

کالیاری 1-2 اینتر؛ دنیلو دی آمبروزیو 84`: نیکولو بارلا این بار در نقش گل ساز ظاهر شد. سانتر او با ضربه سر دی آمبروزیو در دهانه دروازه همراه شد تا اینتر بازی باخته را در دقایق پایانی ببرد.

کالیاری 1-3 اینتر؛ روملو لوکاکو 5+90`: اینتر در یک ضدحمله به گل رسید. در حالی که تمام بازیکنان کالیاری برای زدن گل تساوی جلو کشیده بودند، لائوتارو مارتینز توپ را گرفت و به لوکاکو پاس داد. لوکاکو پا به توپ شد و با یک دریبل دو طرفه زیبا در میانه زمین، السیو کرانیو دروازه بان کالیاری را جا گذاشت و دروازه خالی را باز کرد.

- ساوتهمپتون باز هم برد تا بالاتر از چلسی و فقط با یک امتیاز کمتر نسبت به تاتنهام و لیورپول، به رتبه سوم جدول رده بندی لیگ برتر انگلیس برسد و برای مدعیان خط و نشان بکشد. ساوتهمپتون در یک بازی کاملاً برتر پیروز شد با سه گل از سد شفیلد یونایتد عبور کند تا با کسب سه امتیاز این ملاقات، 23 امتیازی گردد و در یک قدمی صدر جدول لیگ برتر انگلیس قرار گیرد. تیم هازن هوتل با ثبت 24 گل در 12 بازی، سومین خط حمله برتر لیگ را در اختیار دارد. در سوی مقابل شفیلد یونایتد به فرایند فاجعه بارش ادامه داد و یازدهمین باختش را تجربه کرد تا با کسب فقط یک امتیاز در قعر جدول باقی بماند.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 30 دی 1399 بروزرسانی: 30 دی 1399 گردآورنده: khazarkooh.ir شناسه مطلب: 928

به "کالیاری 1 - اینتر 3؛ صعود شاگردان کونته به رده ردم با کامبکی دیدنی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کالیاری 1 - اینتر 3؛ صعود شاگردان کونته به رده ردم با کامبکی دیدنی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید