کرونا یک جشنواره سینمایی در ایتالیا را تعطیل کرد

به گزارش مجله خزرکوه، جشنواره فیلم خاور دور در اودین ایتالیا که یکی از بهترین جشنواره ها در نوع خود در تقویم سینمایی ایتالیا محسوب می گردد، دوره بعدی اش را دیرتر برگزار می نماید.

کرونا یک جشنواره سینمایی در ایتالیا را تعطیل کرد

با ما همراه باشید و با تورهای ایتالیا بهار 99 از به بهترین کشور اروپا سفر کنیم و در شهرهای ونیز، فلورانس و رم بگردیم و بناهای تاریخی این کشور تاریخی را از نزدیک ببینیم.

به گزارش گروه فرهنگی خبرنگاران، جشنواره فیلم خاور دور که هر سال در اودین در شمال شرقی ایتالیا برگزار می گردد، از آنجا که اخیراً در این منطقه شیوع ویروس کرونا مشاهده شده، دیرتر برگزار خواهد شد.

این فستیوال که سال جاری بیست و دومین دوره آن برگزار می گردد، قرار بود از 24 آوریل تا 2 ماه می (4 تا 12 اردیبهشت 1399) برگزار گردد. اکنون سازمان دهندگان این جشنواره از به تأخیر افتادن آن به مدت دو ماه خبر داده اند و اعلام نموده اند جشنواره را از 26 ژوئن تا 4 جولای (6 تا 14 تیر 1399) برگزار می نمایند.

آنها اعلام نموده اند که این تصمیم سختی بود زیرا همه کارهای این جشنواره اجرا شده بود اما با توجه به اقدامات بهداشتی پیش گیرانه برای مانع شدن از گسترش این بیماری، آنها امکان انتخاب دیگری نداشتند.

سابرینا باراستی از بنیانگذاران این جشنواره گفت: سلامت مردم از هر چیزی مهم تر است.

سازمان دهندگان این جشنواره یادآوری کردند که دوازدهمین دوره کارگاه فراوری همزمان آسیا-اروپا در زمان مشخص شده قبلی یعنی از 28 ژوئن تا 2 جولای برگزار خواهد شد.

طبق برنامه مشخص شده جشنواره خاور دور سال جاری همچنین از بازیگر و کارگردان قدیمی فیلیپینی یعنی ادی گارسا تجلیل خواهد نمود و گرامیداشت برادران واتانابه از ژاپن را در برنامه خواهد داشت.

یکی از دلایل به تعویق افتادن این جشنواره این است که مهمانان اصلی آن باید از کشورهای آسیایی که درگیر ویروس کرونا هستند، راهی ایتالیا شوند که خودش هم مشکلاتی در این زمینه دارد.

ایتالیا که یکی از کانون های ویروس کرونا شده است تا پنجشنبه بیش از 500 مورد ابتلاء و 14 مورد مرگ را ثبت نموده است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 21 فروردین 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: khazarkooh.ir شناسه مطلب: 378

به "کرونا یک جشنواره سینمایی در ایتالیا را تعطیل کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کرونا یک جشنواره سینمایی در ایتالیا را تعطیل کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید