کوهنورد اصفهانی گمشده در دماوند پیدا نشد

به گزارش مجله خزرکوه، با وجود گشت زنی های زیاد در منطقه، تا به امروز خبری تازه از کوهنورد اصفهانی گمشده در دماوند به دست نیامده است.

کوهنورد اصفهانی گمشده در دماوند پیدا نشد

به گزارش گروه حوادث خبرنگاران از همشهری آنلاین، مهدی نصر اصفهانی، رئیس هیئت کوهنوردی استان اصفهان گفت: دوشنبه هفته گذشته سوم آذر یک کوهنورد 27 ساله اهل استان اصفهان برای صعود به قله دماوند رفت و دوست این کوهنورد او را تا گوسفندسرا همراهی کرد. پس از دو روز که از برگشت او خبری نشد، تیم های امداد و نجات از روز پنجشنبه اثری از این کوهنورد پیدا نکردند و تنها جای پای او را در قسمتی از جهت یافتند اما به دلیل بارش برف زیاد اثر جای پا از یک جا به بعد قطع شد.

وی درباره آخرین شرایط گروه هایی که به منطقه اعزام شده اند، اظهار کرد: روز گذشته گشت هوایی با بالگردهای هلال احمر در منطقه داشتیم که نتیجه ای حاصل نشد و متاسفانه تا به امروز اثری از کوهنورد اصفهانی نیست. در گشت زنی هوایی و زمینی بیشتر جبهه ها را آنالیز کردیم، مشکل اصلی ما شرایط جوی نامساعد و ناپایدار و برف و بوران و مه منطقه است، البته در ساعتی هوای آفتابی داشتیم اما در مجموع هوا مناسب نیست.

نصر اصفهانی اضافه کرد: از اصفهان حدود 15 نفر به منطقه اعزام شدند که یک گروه شب گذشته بازگشت و اکنون در حال آنالیز عکس ها و اسناد هستیم تا با اطلاعات بیشتر به کار ادامه دهیم. چند گروه دیگر از نیروهای اصفهان در منطقه حضور دارند و به کار عملیات امداد، یاری می نمایند. با توجه به شرایط این احتمال وجود دارد که فردا خاتمه فرایند عملیات اعلام گردد، باید عکس ها را آنالیز کنیم و بعد با توجه به شرایط جوی و گزوه های مستقر در منطقه تصمیم بگیریم.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 20 دی 1399 بروزرسانی: 20 دی 1399 گردآورنده: khazarkooh.ir شناسه مطلب: 920

به "کوهنورد اصفهانی گمشده در دماوند پیدا نشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کوهنورد اصفهانی گمشده در دماوند پیدا نشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید