گل محمدی: نتایج پرسپولیس در روحیه مردم تأثیرگذار است

به گزارش مجله خزرکوه، یحیی گل محمدی سرمربی تیم پرسپولیس در نشست خبری پیش از بازی سپاهان حضور یافت و در ابتدا گفت: خیلی خوشحالم که در این شهر زیبا و تاریخی حضور دارم و از طرفداران پرسپولیسی بابت استقبال خیلی خوبشان سپاسگزارم.

گل محمدی: نتایج پرسپولیس در روحیه مردم تأثیرگذار است

بازی سپاهان؟

بازی حساسی را در پیش داریم مقابل سپاهان. تیمی است که همواره قابل احترام بوده برای من و قطعا بازی راحتی نیست و بازی سختی برای هر دو تیم خواهد بود. سعی کردیم بعد از اتفاقاتی که در بازی قبلی افتاد، بیشتر از لحاظ روحی روانی خودمان را آماده این مسابقه کنیم. تمرینات خوبی داشتیم و یکی دو جلسه تمرین خوب تاکتیکی داشتیم و بررسی خوبی هم انجام دادیم. امیدوارم بازی خوبی ارائه کنیم و باتوجه به اینکه سپاهان رقیب همیشگی پرسپولیس بوده، این سه امتیاز خیلی مهم است. قطعا برای این سه امتیاز می جنگیم و با تمام قوا تا جایی که بتوانیم انرژی می گذاریم. تمرکز زیادی را باید در همه خطوط داشته باشیم چون آنها خیلی خطرناک هستند. ارزش این سه امتیاز را می دانیم و امیدوارم بازی خوبی را ارائه کنیم.

شرایط روحی روانی تیم؟

ما یکی دو جلسه تمرین خیلی خوب داشتیم با بازیکنان و در این شرایط، شاد کردن دل طرفداران خیلی اهمیت دارد. فکر می کنم بازیکنان به یک نتیجه خوبی رسیدند که باید فردا با تمرکز کامل و رعایت مسائل فنی، بتوانند به تیم یاری نمایند. فکر کنم همه بازیکنان توجیه هستند و انگیزه زیادی دارند تا شادی را به جمع طرفداران عزیزمان اضافه نمایند.

شرایط امید عالیشاه؟

متاسفانه نه. با ما به این بازی نیامده و در این فهرست حضور ندارد. شرایطش بهتر شده و از هفته بعد می تواند به بازی ادامه دهد.

از نظر فوتبالی شرایط برایتان مثل قبل شده؟

قطعا ببینید فوتبال بخش مهمی از زندگی ماست، ما ورزشکاران و فوتبافهرستها و ما مربیان. فوتبال می تواند الهام بخش باشد تا مردم با شکست، ناراحت شوند و با پیروزی شاد. خداراشکر که در تیمی هستیم که نتایجش می تواند در فکر و روحیه مردم تاثیرگذار باشد. ما سال جاری بازی های خوبی ارائه کردیم و نتیجه گیری می تواند از لحاظ روحی- روانی، موثر باشد.

منبع: ورزش سه

منبع: فرارو
انتشار: 15 مهر 1401 بروزرسانی: 15 مهر 1401 گردآورنده: khazarkooh.ir شناسه مطلب: 1695

به "گل محمدی: نتایج پرسپولیس در روحیه مردم تأثیرگذار است" امتیاز دهید

1 کاربر به "گل محمدی: نتایج پرسپولیس در روحیه مردم تأثیرگذار است" امتیاز داده است | 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گل محمدی: نتایج پرسپولیس در روحیه مردم تأثیرگذار است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید