اعضای شبکه آزمایشگاهی برای خرید تجهیزات ایران ساخت حمایت اقتصادی میلیاردی دریافت می نمایند

به گزارش مجله خزرکوه، مدیر شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی گفت: اعضای شبکه آزمایشگاهی حمایت 15 میلیارد ریالی برای خرید تجهیزات آزمایشگاهی ایران ساخت دریافت خواهند کرد.

اعضای شبکه آزمایشگاهی برای خرید تجهیزات ایران ساخت حمایت اقتصادی میلیاردی دریافت می نمایند

به گزارش گروه فناوری خبرنگاران، رضا اسدی فرد مدیر شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری گفت: شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی معاونت علمی و فناری ریاست جمهوری برای توسعه زیرساخت آزمایشگاهی کشور، حمایت از مراکز دارای شرایط برای خرید تجهیزات جدید را در برنامه حمایتی خود قرار داده است.

وی با بیان اینکه در این راستا شبکه حمایت 15 میلیارد ریالی در نظر گرفته است؛ ادامه داد: بر اساس نتایج ارزیابی عملکرد مراکز عضو که هر سال انجام می گردد مجموعه هایی که از امکانات موجود خود بهتر استفاده نموده باشند، می توانند از حمایت شبکه برای خرید دستگاه های جدید بهره مند شوند.

اسدی فرد اضافه کرد: این حمایت برای خرید دستگاه های ایرانی در قالب خرید از نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ایران ساخت پرداخت می گردد و تا به امروز 67 آزمایشگاه عضو به مبلغ 15 میلیارد ریال از این حمایت ها بهره مند شدند.

مدیر شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی معاونت علمی اعلام نمود: در صورتی که دستگاه مورد نظر آزمایشگاه، سازنده داخلی نداشته و آزمایشگاه بر اساس دستورالعمل حمایتی شبکه از شرایط لازم برخوردار باشد، بخشی از هزینه خرید دستگاه در قالب تسهیلات با شرایط مناسب به آزمایشگاه پرداخت می گردد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 2 دی 1399 بروزرسانی: 2 دی 1399 گردآورنده: khazarkooh.ir شناسه مطلب: 880

به "اعضای شبکه آزمایشگاهی برای خرید تجهیزات ایران ساخت حمایت اقتصادی میلیاردی دریافت می نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعضای شبکه آزمایشگاهی برای خرید تجهیزات ایران ساخت حمایت اقتصادی میلیاردی دریافت می نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید