رصد تردد خودرو در جاده ها با 2293 دستگاه ترددشمار ، 11 محور مسدود است

به گزارش مجله خزرکوه، مدیر مرکز مدیریت راههای کشور گفت: بر اساس آخرین اطلاعات حاصل از رصد 2293 دستگاه ترددشمار فعال در جاده ها، کل تردد ثبت شده در شبانه روز گذشته در جاده ها نسبت به روز قبل 1.9 درصد کاهش نشان می دهد.

رصد تردد خودرو در جاده ها با 2293 دستگاه ترددشمار ، 11 محور مسدود است

به گزارش خبرنگاران، علی اکبر آشوری در مصاحبه با فارس درباره آخرین شرایط ترافیکی جاده های کشور ، اظهار کرد: طبق اطلاعات بیش از 800 دستگاه دوربین نظارت تصویری و 2300 دستگاه سامانه ترددشمار برخط، در حال حاضر اغلب جاده های کشور باز است و تردد در آن ها به روال عادی جریان دارد.

رصد تردد خودرو در جاده ها با 2293 دستگاه ترددشمار جاده ای

وی گفت: کل تردد ثبت شده در شبانه روز گذشته در جاده ها بر اساس آخرین اطلاعات حاصل از رصد 2293 دستگاه ترددشمار فعال در جاده ها، نسبت به روز قبل 1.9 درصد کاهش نشان می دهد، در همین مدت همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه ها 15.6 درصد، بیشترین تردد بین ساعات 17 تا 18 و کمترین تردد بین ساعات 4 تا 5 صبح ثبت شد.

انسداد محور پونل-خلخال و آزادراه سردار حجازی (کنارگذر شرقی اصفهان)

مدیر مرکز مدیریت راههای کشور با اشاره به مسدود بودن چندین محور به دلیل کاهش ایمنی در راستا، بیان نمود: هم اکنون جاده رامیان-اولنگ-شاهرود در استان های گلستان و سمنان، محور فرعی شمشک-دیزین، جاده پونل-خلخال و جاده قزوین - همدان در کیلومتر 110 به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

آشوری افزود: همچنین محور فنوج-کتیج-رمشک در جنوب استان سیستان و بلوچستان، محور خرم آباد-پل دختر و محور شهداد-نهبندان و نیز به دلیل کاهش ایمنی در راستا، مسدود شده است.

وی یادآور شد: در حال حاضر همچنین محور رباط پشت بادام-بیاضه در استان یزد، آزادراه سردار حجازی (کنارگذر شرقی اصفهان)، محور جندق-معلمان در استان سمنان و محور معلمان-شاهرود در استان سمنان به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

آزادراه کرج-قزوین در 24 ساعت اخیر تردد پرترددترین جاده کشور بود

مدیر مرکز مدیریت راه ها بیان نمود: در شبانه روز گذشته بیشترین تردد جاده ای در آزادراه کرج-قزوین با 114 هزار تردد، آزادراه تهران-کرج با 113.9 هزار تردد و آزادراه کرج-تهران با 108 هزار تردد، ثبت شد.

تردد روان در جاده های تهران-شمال

آشوری درباره شرایط ترافیکی محورهای شمال گفت: در حال حاضر در محورهای هراز، فیروزکوه و کندوان آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت، تردد روان است.

وی افزود: در حال حاضر در محورهای فیروزکوه، کندوان و هراز، آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت بارش و مداخلات جوی خاصی نداریم.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 5 خرداد 1400 بروزرسانی: 5 خرداد 1400 گردآورنده: khazarkooh.ir شناسه مطلب: 1173

به "رصد تردد خودرو در جاده ها با 2293 دستگاه ترددشمار ، 11 محور مسدود است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رصد تردد خودرو در جاده ها با 2293 دستگاه ترددشمار ، 11 محور مسدود است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید