خودرو

بنتلی جدید با یک خدمتکار هوشمند؛ آینده اتومبیل های لوکس

وب سایت گجت نیوز - مشخص کریمی: خودرو مفهومی بنتلی EXP 100 GT به مناسبت صدمین سال فعالیت این شرکت خودروسازی معرفی گردید. از مهم ترین ویژگی این کانسپت می توان به حضور یک خدمتکار هوشمند با قدرت عملکرد بالا اشاره نمود.

27 دی 1398

با ماه نورد آپولو آشنا شوید؛ اولین خودروی فضایی

خبرنگاران: در ساعت 20:17:40 روز 20 ژوئیه 1969، ماژول قمری آپولو معروف به عقاب برروی سطح کره ماه قرار گرفت. در داخل ماژول آپولو، نیل آرمسترانگ و باز آلدرین قرار گرفته و خود را برای کشف چیزی که آلدرین آن را ویرانه باشکوه نامیده بود؛ آماده می کنند. آرمسترانگ نخستین...

27 دی 1398

آغاز به کار مرحله منطقه ای هشتمین دوره مناظرات دانشجویی به میزبانی هرمزگان

خبرنگاران/هرمزگان مرحله منطقه ای هشتمین دوره مناظرات دانشجویی به میزبانی استان هرمزگان آغاز شد.

3 دی 1398

جاده های بی کیفیت با طعم حادثه برای رانندگان، سالیانه 17 هزار نفر در تصادفات جاده ای فوت می شوند

ساخت راه های بی کیفیت از سوی پیمانکاران به دلیل افزایش هزینه تمام شده، طی سال های گذشته تبدیل به قتلگاه مسافران جاده ای کشور شده است.

2 دی 1398

بهشتی پور: گام های کاهش تعهدات برجامی خردمندانه بود

یک کارشناس مسائل هسته ای معتقد است گام های کاهش تعهدات برجامی ایران به خصوص گام سوم، خردمندانه بود و باعث شد که طرف های مقابل به تکاپو بیفتند.

30 آذر 1398

روز دوازدهم تظاهرات در لبنان؛ معترضان همچنان مسیرهای اصلی را مسدود می نمایند

معترضان لبنانی در دوازدهمین روز تظاهرات به روش خود یعنی بستن مسیرها و فلج کردن زندگی عادی مردم ادامه دادند و فرماندهان نظامی و امنیتی این کشور در جلسه ای برای حل این موضوع تقسیم کار کردند.

26 آذر 1398

رازهای موفقیت این 6 جوان ایرانی...

خبرگزاری آنا - مهرو ماهر: پیروزیت از آن ماست. حکایت، حکایت خواستن ها و توانستن هاست. فرقی ندارد، در کجا و دارای چه شرایطی باشی. ژان پل سارتر، فیلسوف فرانسوی می گوید: اگر یک فلج مادرزاد، قهرمان دو میدانی نشود تقصیر خودش است. پس مهم خواستن و تبدیل نبودها به...

23 آذر 1398

دوشنبه 29 مهر ، بورس به روند رشد برگشت

شاخص بورس تهران امروز به مدد چند نماد فلزی در کنار بعضی نمادهای پالایشی و پتروشیمی توانست به روند رشد بازگردد اما شاخص کل هم وزن همچنان با افت روبرو شد.

14 آذر 1398

هفتمین شب اعتراضات سراسری در کاتالونیا

صدها نفر از هواداران استقلال کاتالونیا شب گذشته برای هفتمین شب متوالی در خیابان های بارسلونا اقدام به برپایی تظاهرات کردند.

13 آذر 1398

3 گردشگر فرانسوی گرفتار در باتلاق بندر رحمانلو نجات یافتند

مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تبریز گفت: آتش نشانان، سه گردشگر فرانسوی گرفتار در باتلاق بندر رحمانلو را نجات دادند.

10 آذر 1398

اعزام گشت های ویژه پیشگیری از جرم استان ایلام در جهت برگشت زائران اربعین

رئیس پلیس پیشگیری استان ایلام گفت: در جریان بازگشت زوار اربعین حسینی گشت های پیشگیری از جرم و تیم های ویژه کنترل به محور های مواصلاتی استان ایلام اعزام شده اند.

8 آذر 1398