زلاتان: اگر میلان این است، نمی خواهم بمانم، رانگنیک؟ او دیگر کیست؟

به گزارش مجله خزرکوه، ستاره سوئدی تیم فوتبال میلان اعتراف کرد با وضعیتی که مدیریت باشگاه دارد، ترجیح می دهد دوران بازیگری اش را در تیمی دیگر ادامه دهد.

زلاتان: اگر میلان این است، نمی خواهم بمانم، رانگنیک؟ او دیگر کیست؟

با ما همراه باشید و با تور ایتالیا از به بهترین کشور اروپا سفر کنیم و در شهرهای ونیز، فلورانس و رم بگردیم و بناهای تاریخی این کشور تاریخی را از نزدیک ببینیم.

به گزارش خبرنگاران، زلاتان ابراهیموویچ به اختلافاتش با ایوان گازیدیس مدیر اجرایی باشگاه میلان اعتراف و اذعان کرد که با شرایط فعلی باشگاه تمایلی به تمدید قراردادش ندارد.

ابراهیموویچ در گفت و گو با نشریه گاتزتا دلواسپورت حمله ای اساسی به مدیران باشگاه میلان کرد و در پاسخ به سؤالی درباره آینده اش و احتمال تمدید قرارداد خود که در انتهای این فصل به خاتمه می رسد، گفت: ایبرا بازی می نماید تا جام ببرد وگرنه ترجیح می دهد که در خانه بماند. به من گفتند که بازنشسته شدن در آمریکا (MLS) بیش از اندازه آسان است. به همین دلیل به میلان برگشتم. من فقط به خاطر عشقی که داشتم به میلان برگشتم، چون الان دارد عملاً مجانی بازی می نماید. بعد هم که این شرایط فعلی به خاطر کرونا شکل گرفت و همه چیز را متوقف کرد، من فکر کردم که شاید بعضی ها دارند کوشش می نمایند که به من بگویند باید بازنشسته شوم. خوشبختانه، ما دوباره به زمین بازی برگشتیم. مصدومیتم هم رفع شد تا دوباره بتوانم بازی کنم و بعد از دو روز آماده بازگشت به میدان شدم. ایبرا چنین بازیکنی است. با این ها به من گفتند که زیاد تند نروم.

ابراهیموویچ 38 ساله درباره احتمال بازنشسته شدنش در خاتمه فصل جاری هم تأکید کرد: ایبرا برای فوتبال بازی کردن به جهان آمده است و هنوز هم در این کار بهترین است. ببینیم دو ماه دیگر که فصل به خاتمه می رسد اوضاع و احوالم چطور خواهد بود. باید ببینم که در باشگاه هم چه اتفاقاتی خواهد افتاد. اگر شرایط میلان بخواهد همین طور پیش برود، صادقانه بگویم که بعید است سال بعد شما مرا در میلان ببینید. ایبرا بازیکنی در سطح لیگ اروپا نیست و میلان هم باشگاهی نیست که به لیگ اروپا تعلق داشته باشد.

زلاتان در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه آیا قبل از بازی نیمه نهایی جام حذفی ایتالیا مقابل یوونتوس با گازیدیس مشاجره ای رودررو داشته است، گفت: من از طرف خودم و به نمایندگی از تیم حرف زدم. باید توضیحاتی را درباره آینده چه درباره خودم و چه درباره میلان ارائه می کردم. به گازیدیس گفتم این میلان آن میلان بزرگی نیست که من زمانی در آن بازی می کردم. این هم یک واقعیت است. پس ما باید هر کاری که می توانیم انجام دهیم تا شرایط تیم عوض گردد. ایبرا اینجاست، ایبرا حواسش هست. گفتم که من باید اینجا باشم وگرنه او حمایت طرفداران را از دست می دهد. نمی دانم که بعد از میلان به تیمی دیگر خواهم رفت یا نه، اما من اصولاً هرگز دوست ندارم که فرصت هایم را نادیده بگیرم. اما اگر هم بروم فقط به جایی می روم که بتوانم کاری انجام دهم، چون حرف زدن آسان است. من هنوز هم نسبت به کارهایی که انجام می دهم شور و اشتیاق دارم.

ستاره سوئدی میلان درباره ورود رالف رانگنیک (سرمربی آلمانی سابق لایپزیگ) به میلان به عنوان سرمربی جدید روسونری با وجود نتایج خوبی که میلان در این اواخر با استفانو پیولی گرفته است، عکس العمل جالبی نشان داد و گفت: رانگنیک؟ او دیگر چه کسی است؟ من حتی او را نمی شناسم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 14 مرداد 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: khazarkooh.ir شناسه مطلب: 590

به "زلاتان: اگر میلان این است، نمی خواهم بمانم، رانگنیک؟ او دیگر کیست؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زلاتان: اگر میلان این است، نمی خواهم بمانم، رانگنیک؟ او دیگر کیست؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید