ضدعفونی ناوگان هوایی کشور

به گزارش مجله خزرکوه، ضدعفونی ناوگان هوایی کشور | این مطلب به روز رسانی می گردد

به دنبال شیوع ویروس کرونا، ضدعفونی ناوگان هوایی کشور در دستور کار شرکت های هواپیمایی نهاده شد. در پی این اقدام، تمامی ناوگان هوایی کشور به همراه تجهیزات زمینی ضدعفونی می شوند. انجام ضدعفونی ناوگان هواپیمایی کشور طبق دستورالعمل و بخشنامه سازمان هواپیمایی کشوری صورت می گیرد.

ضدعفونی ناوگان هوایی کشور

همچنین اقدامات پیشگیرانه جهت بیماری کرونا، توسط سازمان هواپیمایی کشوری و با حضور تیم پزشکی هوایی تدوین شده است و به شرکت های هواپیمایی ابلاغ شده است.

در ادامه به توضیح اقداماتی می پردازیم که ایرلاین های کشور برای جلوگیری از شیوع کرونا و ضدعفونی ناوگان هوایی خود انجام می دهند.

ضدعفونی ناوگان هوایی ایران ایر + فیلم

به دنبال شیوع ویروس کرونا، ضدعفونی ناوگان هوایی هما در دستور کار این شرکت هواپیمایی قرار گرفته و پس از هر پرواز به صورت مستمر انجام می گردد. در هواپیمایی ایران ایر علاوه بر ضدعفونی ناوگان هوایی خود، عملیات گندزدایی تجهیزات زمینی هواپیما از جمله ماشین های حمل بیمار، حمل کترینگ و .. توسط متخصصین پزشکی هما صورت می گیرد.

فیلم ضدعفونی ناوگان هواپیمایی هما

ضدعفونی ناوگان هوایی ایران ایر تور + فیلم

شرکت هواپیمایی ایران ایرتور نیز پس از شیوع ویروس کرونا و برای جلوگیری از ابتلای مسافران به این بیماری علاوه بر ضدعفونی هواپیماهای خود با محلول، استفاده از اشعه UV را نیز در دستور کار خود قرار داد.

فیلم ضدعفونی ناوگان هوایی ایران ایرتور

ضدعفونی ناوگان هوایی سپهران + فیلم

شرکت هواپمایی سپهران در مقابله با ویروس کرونا علاوه بر ضدعفونی ناوگان هوایی خود اقداماتی مانند ضدعفونی کنترها قبل از پذیرش، آنالیز سلامت مسافرین قبل از سوار شدن به هواپیما، ضدعفونی کردن دست مسافرین قبل از نشستن داخل هواپیما را نیز در برنامه کاری خود قرار داده است. همچنین این شرکت هواپیمایی قبل از هر سفر به مسافران خود بسته های حاوی ماسک، دستکش و پد الکلی اهدا می نماید.

فیلم ضدعفونی ناوگان هوایی سپهران

ضدعفونی ناوگان هوایی کیش ایر

کلیه هواپیماهای ناوگان هوایی کیش ایر نیز به صورت مداوم و با بهره گیری از روش های نوین پاکسازی و ضدعفونی می شوند.

از جمله اقداماتی که برای ضدعفونی هواپیمایی کیش ایر صورت می گیرد، می توان به بازرسی و چک روزانه عملیات ضدعفونی ناوگان هوایی کیش، ضدعفونی تمام تجهیزات جایگاه مسافر، ایمن سازی تجهیزات فرودگاهی و ضدعفونی و ایمن سازی تمام نقاط هواپیما اشاره نمود.

همچنین درجه حرارت بدن تمامی مسافران این شرکت هواپیمایی قبل از هر سفر آنالیز می گردد و تمامی کادر پروازی شرکت هواپیمایی کیش ملزم به استفاده از دستکش و ماسک هستند.

فیلم ضدعفونی ناوگان هوایی کیش ایر

ضدعفونی ناوگان هوایی قشم ایر

شرکت هواپیمایی قشم ایر نیز پس از شیوع ویروس کرونا به پاکسازی و ضدعفونی ناوگان هوایی و ساختمان مرکزی خود پرداخته است.

فیلم ضدعفونی ناوگان هوایی قشم ایر

منبع: فلای تودی
انتشار: 17 تیر 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: khazarkooh.ir شناسه مطلب: 570

به "ضدعفونی ناوگان هوایی کشور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ضدعفونی ناوگان هوایی کشور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید