نقل مکان شرکت HPE از منطقه گران سیلیکون ولی

به گزارش مجله خزرکوه، شرکت هیولت پاکارد اینترپرایز (HPE) دفتر مرکزی خود را از سیلیکون والی به منطقه کم هزینه تر هیوستون تگزاس منتقل می نماید.

نقل مکان شرکت HPE از منطقه گران سیلیکون ولی

این شرکت اعلام نموده که در حال ساخت یک دفتر مرکزی جدید در هیوستون است که چهارمین شهر پرجمعیت آمریکاست. شرکت HPE همچنین درآمد سه ماهه ای را گزارش نموده که فراتر از پیش بینی تحلیلگران بود و نشان می دهد که کسب و کارها، سخت افزار دیتاسنتر خود را در دوران پاندمی ویروس کرونا ارتقا داده اند.

شرکت HPE در سال 2015 پس از انحلال شرکت هیولت پاکارد که یکی از شرکتهای فناوری منطقه خلیج سانفرانسیسکو بود و در سال 1939 در یک گاراژ در پالو آلتو تاسیس شده بود، ایجاد شد. نقل مکان HPE در پی ارزیابی مجدد فعالیتهای این شرکت صورت می گیرد که تحت تاثیر توافق کار از هر منطقه ای میان کارمندان و شرکتها در دوران پاندمی ویروس کرونا و تمایل آنها به مهاجرت از منطقه ای که هزینه های زندگی و رفت و آمد دشواری دارد، بوده است.

آنتونیو نری، مدیرعامل HPE که سرور، سخت افزار ذخیره سازی و تجهیزات شبکه فراوری می نماید و از زمان جدایی از شرکت رایانه سازی هیولت پاکارد در هر سه ماهه به جز یک سه ماهه کاهش درآمد گزارش نموده، در کوشش برای متحول کردن این شرکت است. به همین دلیل، نری هزینه های نیروی کار را کاهش داده، از کسب و کارهای غیرسودآور خارج شده و بازار خدمات ابری را دنبال می نماید.

فروش این شرکت در سه ماهه منتهی به 31 اکتبر نسبت به مدت مشابه سال گذشته تغییر چندانی نداشت و 7.2 میلیارد دلار بود در حالی که تحلیلگران درآمد 6.9 میلیارد دلار را برای این شرکت پیش بینی نموده بودند.

بر اساس گزارش بلومبرگ، شیوع کووید 19 و کندی مالی باعث ضعیف شدن تقاضا برای سخت افزار رایانه و شبکه و خدمات آن شده بود اما اکنون که شرکتها به کارمندانشان اجازه می دهند در مناطق دوردست به فعالیتشان ادامه دهند، روی تجهیزاتی سرمایه گذاری می نمایند که بتوانند فعالیتشان را کارآمدتر نمایند.،ایسنا

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 11 دی 1399 بروزرسانی: 11 دی 1399 گردآورنده: khazarkooh.ir شناسه مطلب: 900

به "نقل مکان شرکت HPE از منطقه گران سیلیکون ولی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نقل مکان شرکت HPE از منطقه گران سیلیکون ولی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید