هماهنگی با صداوسیما جهت پخش زنده بازی های تیم ملی

به گزارش مجله خزرکوه، دبیرکل فدراسیون فوتبال گفت: هماهنگی های لازم با صدا و سیما برای پخش زنده دیدارهای تیم ملی فوتبال مقابل ازبکستان و اقتصادی هم اجرا شده تا مردم و علاقمندان تیم ملی از نزدیک شاهد مساعی تیم ملی باشند.

هماهنگی با صداوسیما جهت پخش زنده بازی های تیم ملی

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری خبرنگاران از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، مهدی محمدنبی، دبیرکل فدراسیون فوتبال در بدرقه تیم ملی فوتبال مطرح کرد: خوشحالیم در شرایطی که شاهد شیوع ویروس منحوس کرونا در سرتاسر دنیا هستیم،تیم ملی بر اساس برنامه ریزی که از چند ماه پیش شروع شد در اردوی مهرماه دو مسابقه تدارکاتی مناسب برای تیم ملی به انجام می رسد.برنامه ریزی برای اردوهای آینده تیم ملی هم مطابق رایزنی های قبلی و مطابق شیوه نامه های بهداشتی انجام خواهد شد و امیدواریم در نهایت این تدارکات بتواند شرایط مناسبی را برای ادامه رقابت های مقدماتی جام دنیای فراهم سازد.

وی اضافه کرد:در ماه های گذشته همان طور که آگاه هستید دراگان اسکوچیچ، سرمربی تیم ملی به همراه وحید هاشمیان و سایر دستیارانش به صورت مرتب با شما در تماس بود و با حضور در مسابقات از نزدیک نظاره گر بازی هایتان بود. همچنین تقریبا هر هفته با هم جلساتی داشتیم تا برنامه ریزی مرتبط با اردو به انجام برسد.

نبی اعلام نمود: در این سفر اعضای تیم ملی فوتسال هم در کنارتان هستند و امیدواریم ماحصل این سفر مشترک تجارب ارزنده ای برای فوتبال و فوتسال کشور در رده ملی باشد. ضمن اینکه هماهنگی های لازم با صدا و سیما برای پخش زنده دیدارهای تیم ملی فوتبال مقابل ازبکستان و اقتصادی هم اجرا شده تا مردم و علاقمندان تیم ملی از نزدیک شاهد مساعی تان باشند.برای تان بهترین ها را آرزو دارم و امیدوارم در شروع دور جدید تمرینات تیم ملی بهترین سنگ بنا را از خود برجای بگذارید.

4127

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا
انتشار: 20 آبان 1399 بروزرسانی: 20 آبان 1399 گردآورنده: khazarkooh.ir شناسه مطلب: 790

به "هماهنگی با صداوسیما جهت پخش زنده بازی های تیم ملی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هماهنگی با صداوسیما جهت پخش زنده بازی های تیم ملی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید