همسفری با ویلیام پتینو در چشم اندازهای زیبای طبیعت

به گزارش مجله خزرکوه، زمین ما، این سیاره دوست داشتنی، رازهای زیادی در دل دارد. هر گوشه و هر منظره اش جاذبه و افسون خاص خود را داشته و چشم اندازهای مسحور کننده اش، همچون افسونگری چیره دست، بیننده را مات و مبهوت خود می نماید. ویلیام پَتینو، عکاسی است که از زاویه ای متفاوت به این مناظر نگریسته و بینندگان آثارش را نیز در تجربیات خود شریک نموده است.

همسفری با ویلیام پتینو در چشم اندازهای زیبای طبیعت

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات هزینه ویزای تحصیلی کانادا 2020 هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی کانادا، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی کانادا، بهترین مسیر را به سوی دانشگاه های کانادا انتخاب و طی کنید.

ویلیام پتینو ()، درست زمانی که در بهترین شرایط قرار داشته و روزهایی شاد، آرام و سرشار از رفاه را سپری می کرد، اسیر هیولای افسردگی شد. بیماری که آرام آرام، رنگ ها را از مناظر پیرامونش زدوده و او را در دنیایی سرد و خاکستری رها کرد. اما هنر عکاسی همچون فرشته ای نجات بخش، دیگر بار به روزهای افسرده ویلیام رنگ و جلا داده و دوباره او را به آغوش گرم زندگی بازگرداند. از آن موقع به بعد، ویلیام در جستجوی مناظری متفاوت و چشم اندازهایی لذت بخش، به این سو و آن سو سفر نموده و در قالب آثاری شگفت انگیز، چشمان زیبا پسند بیننده را نیز به دنبال خود می کشد. به جادوی سبز طبیعت، به افسون جنگل های انبوه، شادی امواج پرخروش وقتی مستانه روی هم می لغزند و قطرات اشک های شادی شان را به اطراف می پراکنند، به آرامش دریاچه های در سکوت فرو رفته و به لطافت شب های ستاره باران. همراه شما به مرور آثار این عکاس خوش ذوق خواهیم پرداخت که این بار انسان و رابطه اش با طبیعت را دست مایه کار خود قرار داده و دیگر بار و با مجموعه تصاویری تماشایی، تجربیات خود را با ما به اشتراک گذاشته است. امیدواریم از همسفری با این عکاس خوش ذوق لذت برده باشید. همچنان همراه ما در مجله خزرکوه باشید. منبع Williampatino

منبع: کجارو
انتشار: 20 بهمن 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: khazarkooh.ir شناسه مطلب: 187

به "همسفری با ویلیام پتینو در چشم اندازهای زیبای طبیعت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "همسفری با ویلیام پتینو در چشم اندازهای زیبای طبیعت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید