کری خوانی رئیس هیئت مدیره پرسپولیس برای استقلالی ها، موزه پرسپولیس در مرکز مرکز، هواداران بیش از 2.5 میلیارد کمک کردند

به گزارش مجله خزرکوه، رئیس هیات مدیره پرسپولیس در مورد شرایط این باشگاه توضیحاتی ارائه داد.

کری خوانی رئیس هیئت مدیره پرسپولیس برای استقلالی ها، موزه پرسپولیس در مرکز مرکز، هواداران بیش از 2.5 میلیارد کمک کردند

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، مجید صدری در گفتگویی اینترنتری با دوربین باشگاه پرسپولیس گفت: این گفتگو برای توضیح در مورد شرایط و عملکرد باشگاه پرسپولیس انجام می شود و ما از انجام این مصاحبه قصد داریم با هواداران پرسپولیس در سراسر جهان ارتباط برقرار کنیم و گزارش علمکردمان را ارائه دهیم.

وی در ابتدا با معرفی خودش گفت: من بیشتر فعالیتم تا الان در حوزه آی تی بوده است ولی از ابتدا من یک هوادار پرسپولیس بودم و به آن افتخار می کنم و در حال حاضر به جز سمتی که دارم یک هوادار برای پرسپولیس هستم و در خدمت باشگاه هستم.

رئیس هیات مدیره پرسپولیس در مورد احکامی که علیه تیم صادر شده است گفت: پرسپولیس همیشه تابع قانون بوده و هست ولی به نظرم یک جاهایی می شد با ما و بازیکنان ما برخورد بهتری شود ولی به هر حال می شود این تلخی ها را با قهرمانی به کام هواداران شیرین کرد.

صدری در مورد جلسات هیات مدیره باشگاه هم نام کرد: ما در طول چند ماهی که در هیات مدیره حضور داریم من به شخصه به این هیات مدیره افتخار می کنم. آقایان سمیعی، علیپور و فیاض همه بدون حاشیه در تلاش هستند تا پر سرعت در خدمت پرسپولیس باشند و کمبودها و نقصان های موجود را برطرف کنیم.

وی در مورد احکام دو بازی با سپاهان و استقلال توضیح داد: ما از اتفاقاتی که در بازی رخ داد ناراحت شدیم ولی به حکم کمیته انضباطی معترض هستیم و اعتراض خودمان را تقدیم کمیته استیناف کردیم ولی خدا را شکر با وجود اینکه احکام این دو بازی در یک بازی برای ما اعمال شد خدا را شکر با پیروزی توانستیم کام هواداران را شیرین کنیم و از بازیکنان تشکر می کنم. یک اتفاق تلخ هم در بازی با ذوب آهن برای ما رخ داد که واقعاً خطر جانی برای بازیکنان ما داشت و خدا را شکر آن افراد دستگیر شدند و به سزای اعمالشان خواهند رسید. به نظرم کار قشنگی نبود که با بازیکنان ما صورت گرفت. به بازیکنان تبریک می گویم که در هر شرایطی برای راضیی هواداران می جنگند و حتی تهدید جانی آنها هم انگیزه شان را کم نمی کند و دست تک تکشان را می بوسم.

رئیس هیات مدیره در ادامه گفت: ما تابع قانون هستیم و همیشه از قانون پیروی و تمکین می کنیم ولی در کنارش از راه های قانونی اعتراض خودمان را مطرح می کنیم ولی با حاشیه سازی قصد ایجاد تنش در جامعه را نداریم و از قانون تمکین و پیروی می کنیم.

صدری در مورد فعالیتش در فضای مجازی در پلتفرم های مختلف هم توضیح داد: من چون رشته و فعالیتم در حوزه آی تی است تلاشم این است که از این فضا و ارتباط با هواداران دور نشویم. خوشبختانه هواداران ما فعالیت خوبی در فضای مجازی دارند و ما هم در تلاش هستیم تا از این ارتباط به بهترین نحو استفاده کنیم و نظرسنجی هایی هم در فضای مجازی انجام می دهیم تا در حد امکان نظر هواداران را در امور باشگاه لحاظ کنیم. ما همه نقطه نظرات هواداران برایمان مهم است. در کلاب هاوس هم در روم های مختلف هم حضور داشتم و خسته نباشید گفتم و یک جاهایی هم چالش هایی ایجاد شده و کری خوانی هایی با سایرین اجرا شده ولی در نهایت آنها را قانع کردیم.

وی در مورد سند ورزشگاه شهید کاظمی گفت: ما به طور جدی پیگیر این موضوع هستیم چرا که یکی از قول هایی است که در ابتدا به هواداران دادیم و به سرعت در حال بررسی آن هستیم که هرچه زودتر سند این باشگاه به نام باشگاه زده شود و طرح های توسعه ای خودمان را در آن پیاده کنیم. در مورد موزه پرسپولیس هم در پی ایجاد یک فضای مناسب در مرکز شهر تهران هستیم تا به نام موزه باشگاه از آن استفاده کنیم.

رئیس هیات مدیره پرسپولیس در مورد کری خوانی برای هواداران رقیب هم توضیح داد: من به نام یک هوادار اگر نخواهم کری بخوانم دیگر نامم هوادار نیست. ما به کری خوانی اعتقاد داریم و انجام می دهیم ولی این موضوع در کمال احترام انجام می شود. من دوستان استقلالی زیادی دارم که با هم کری می خوانیم ولی هرگز بی احترامی صورت نمی گیرد.

صدری در ادامه گفت : بالاخره ما تلاشمان این بوده که من و اعضای هیات مدیره علاوه بر اینکه از هواداران خواستیم به ما کمک کنند و پشتیبان ما باشند تلاشمان بوده رابطه خوبی با کادرفنی و بازیکنان داشته باشیم و به همه گفتیم شما در زمین ما و هواداران را راضی کنید و ما هم بیرون میدان تلاش می کنیم مسائل را حل کنیم. خدا را شکر این تقسیم وظیفه به خوبی اجرا شده است و ما دوست داریم به بازیکنان که به تمامشان افتخار می کنیم همیشه رابطه خوبی که داریم را حفظ کنیم. واقعاً جا دارد از تمام آنها تشکر کنم و به تمام آنها افتخار می کنم و مطمئنم قهرمانی را برای ما و هواداران به ارمغان می آورند. از گل محمدی و مطهری و سایر اعضای کادرفنی هم تشکر می کنم. یک کری هم بخوانم و آن هم تشکر از آل کثیر است که شادی مضاعفی در بازی با استقلال انجام داد.

وی در مورد اعلام شماره کارت جمع آوری کمک از هواداران توضیح داد: ما از اول گفتیم تا زمانی که مجبور نشویم مزاحم هواداران نخواهیم شد و این کار هم در راستای خواسته هواداران بود و اگر از ما نمی خواستند این جسارت را نمی کردیم و به خواسته خودشان انجام شد. از هواداران هم تشکر می کنم که در این مدت کم علاقه خودشان به تیم را نشان دادند و بیش از 2.5 میلیارد تومان جمع آوری شده است و ما قصد داریم از عزیزانی که به باشگاه کمک کردند قدردانی کنیم و هدیه ای از طرف باشگاه به آنها داده شود و خبرهای خوبی هم داریم که هواداران بدانند کمک های آنها یک طرفه نیست و بدانند قدردارن هر یک ریال مبلغی هستیم که به حساب باشگاه واریز شده است و به زودی اعلام می کنیم چه برنامه ای در این خصوص داریم.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 8 مرداد 1400 بروزرسانی: 8 مرداد 1400 گردآورنده: khazarkooh.ir شناسه مطلب: 1279

به "کری خوانی رئیس هیئت مدیره پرسپولیس برای استقلالی ها، موزه پرسپولیس در مرکز مرکز، هواداران بیش از 2.5 میلیارد کمک کردند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کری خوانی رئیس هیئت مدیره پرسپولیس برای استقلالی ها، موزه پرسپولیس در مرکز مرکز، هواداران بیش از 2.5 میلیارد کمک کردند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید