افزایش نظارت بر رعایت ضوابط بهداشتی از سوی بازاریان، اصناف و گردشگران

به گزارش مجله خزرکوه، نشست ستاد مقابله با کرونا این منطقه با حضور تمامی اعضای سازمانی، نمایندگان نهادهای بهداشتی و مدیران مجتمع های تجاری منطقه تشکیل، و تشدید نظارت بر رعایت ضوابط بهداشتی از سوی بازاریان، اصناف وگردشگران منطقه مورد تصویب نهاده شد.

افزایش نظارت بر رعایت ضوابط بهداشتی از سوی بازاریان، اصناف و گردشگران

از سفر با قیمت تور پاتایا پاییز لذت ببرید و سواحل شگفت انگیز تایلند و مراکز خرید بسیار ارزان پاتایا را از دست ندهید.

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران به نقل از مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی نشست ستاد مقابله با کرونا این منطقه با حضور تمامی اعضای سازمانی، کنندگان نهادهای بهداشتی و مدیران مجتمع های تجاری منطقه تشکیل، و تشدید نظارت بر رعایت ضوابط بهداشتی از سوی بازاریان، اصناف وگردشگران منطقه مورد تصویب نهاده شد.

جلسه مذکور در راستای پایش مستمر شرایط کرونایی در محدوده منطقه آزاد انزلی و با توجه به افزایش آمار مبتلایان ویروس کرونا و قرار دریافت کشور و استان در شرایط قرمز،از سوی ستاد کرونا برگزار گردید.

براساس مصوبات این جلسه بر ضرورت رعایت کلیه ضوابط بهداشتی توسط بازاریان و اصناف تأکید و مقرر شد کلیه فروشندگان، غرفه داران و بازدیدکنندگان از فاز تجارت و گردشگری منطقه آزاد انزلی به صورت مستمر از ماسک استفاده کرده و فاصله اجتماعی را رعایت کنند.

از سوی دیگر در این جلسه، افزایش بازدیدهای نظارتی سازمان بر عملکرد اصناف و بازاریان توسط گروه های نظارتی سازمان با همکاری مجتمع های تجاری منطقه و راه اندازی محل های عرضه ماسک و محصولات ضد عفونی در سطح بازارهای منطقه نیز به تصویب رسید.

لازم به ذکر است از زمان همه گیری ویروس کرونا در سطح کشور، منطقه آزاد انزلی با تشکیل ستاد مقابله با کرونا، اقدامات متعددی را با همکاری فعالین مالی و فراوری کنندگان منطقه در راستای فراوری محصولات ضدعفونی کننده، ماسک و لوازم بهداشت فردی، ضدعفونی و گندزدایی محیط و اطلاع رسانی عمومی در مورد رعایت دستورالعمل های بهداشتی مقابله با ویروس کرونا، در دستور کار نهاده شده است.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 23 آبان 1399 بروزرسانی: 23 آبان 1399 گردآورنده: khazarkooh.ir شناسه مطلب: 797

به "افزایش نظارت بر رعایت ضوابط بهداشتی از سوی بازاریان، اصناف و گردشگران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افزایش نظارت بر رعایت ضوابط بهداشتی از سوی بازاریان، اصناف و گردشگران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید