برترین غذاهای لبنانی در معروف ترین رستوران های بیروت، عکس

به گزارش مجله خزرکوه، برای مسافران ماجراجویی که مایل هستند، جاذبه های معمول را نادیده بگیرند و در جهانی فراتر از مقاصد گردشگری به کاوش بپردازند، بیروت در کشور زیبای لبنان ، دنیایی از تجارب متنوع و جالب را ارائه می دهد.

برترین غذاهای لبنانی در معروف ترین رستوران های بیروت، عکس

این شهر پر هیاهو و زیبا با دورنمایی از کوه های خیره نماینده، در کنار آب های لاجوردی دریای مدیترانه جای گرفته است و تاریخچه شکوهمند، موزه های جالب، تفریحات شبانه لوکس و غذاهای خوشمزه آن، شما را مجذوب خود خواهد نمود.

رستوران های بیروت از شرق گرفته تا غرب، طیف کاملی از آشپزی بین المللی و غذاهای اصیل لبنانی را پیشکش شما می نمایند. در ادامه به معرفی گلچینی از بهترین رستوران های بیروت خواهیم پرداخت.

رستوران ام شریف

ام شریف (Em Sherif)، یکی از بهترین رستوران های لبنانی در بیروت است که در خیابان ویکتور هوگو قرار گرفته است. این رستوران تجربه غذایی لوکس و به یادماندنی را ارائه می دهد که حتماً باید آن را امتحان کنید.

همه چیز در ام شریف از فضای داخلی شیک و مجلل آن گرفته تا ظروف غیرمعمول و کارمندان خونگرم و حرفه ای این رستوران، نشان از کمال دارد.

کیفیت و طعم غذا، خوردن هر لقمه را به خاطره تبدیل می نماید. آیتم های بی تعداد و خوشمزه منوی این رستوران باعث می شوند تا جایی که می توانید، غذا بخورید!

با توجه به معروفیت این رستوران، پیشنهاد می کنیم حتماً میز خود را از قبل رزرو کنید. ام شریف، هر شب با اجرای موسیقی عربی، بهترین انتخاب در میان رستوران هایی با موسیقی زنده در بیروت است.

رستوران بابل بی

بابل بی (Babel Bay) یکی از شیک ترین رستوران های بیروت است که با آشپزی استثنایی و چاشنی های بی همتا، غذاهای دریایی را به سطحی بالاتر ارتقا داده است.

این رستوران در منطقه مارینا معروف به زیتونی بی (Zaitunay Bay) قرار گرفته است. موقعیت مکانی عالی و خدمات بی عیب و نقص بابل بی در میان بهترین رستوران های مرکز شهر، هر بار بازدید از آن را دلپذیر می سازد.

در حالی که کارمندان از لحظه ورود، از شما پذیرایی می نمایند، غذاهای شگفت انگیز و دکوراسیون رویایی آن شما را مسحور خواهد نمود.

منظره زیبا، تجربه غذایی بی همتا و خدمات عالی از مشخصه های برجسته این رستوران به تعداد می رود.

رستوران تاولت

تاولت (Tawlet) در خیابان آرمنیا قرار گرفته است. این رستوران اصیل لبنانی، نه تنها بهشت شکم گردها است، بلکه با راه اندازی یک جنبش اجتماعی، به مزرعه داران و آشپزان سرتاسر کشور اجازه می دهد تا داستان خود را از چاشنی ها و سنت های آشپزی بازگو نمایند.

ترکیبات کشاورزی تازه غذا که با علاقه فراوان تهیه و هر بعدازظهر در بوفه مجللی ارائه می شوند، تاولت را در میان بهترین رستوران های بیروت، به مکانی متمایز تبدیل می نماید.

مجذوب کنندهیت هایی همانند فضای امروزی و نشاط آور، غذاهای خانگی لبنانی با چاشنی های متنوع و برخورد صمیمی کارکنان شما را به بازگشت دوباره ترغیب خواهند کرد.

رستوران اپتیتو تراتوریا

رستوران اپِتیتو تراتوریا (Appetito Trattoria) بی تردید یکی از بهترین رستوران های ایتالیایی بیروت است که فضای آرامش بخش و دکوراسیون دوست داشتنی آن، شما را به ایتالیا می برد.

غذاهای خوشمزه این رستوران، از پیتزای تنوری ساده و البته خوش طعم مارگاریتا گرفته تا پاستای لذیذ لینگویینی به همراه قارچ ترافل و فلفل، یک سفر مهیج غذایی را پیشکش شما خواهند کرد.

این رستوران محبوب ایتالیایی، یکی از بهترین رستوران های خیابان حمرا (Hamra) است که شعبه دیگری هم در بیروت دارد. بعلاوه می توانید از پیشنهاد های خوب کارکنان صمیمی رستوران برای انتخاب غذا بهره بگیرید.

رستوران مایریگ

مایریگ (Mayrig) در خیابان پاستور قرار گرفته است و همه چیز از فضای گرم و آرامش بخش این رستوران دوست داشتنی گرفته تا خدمات عالی و غذاهای برجسته آن، بی رقیب و بی همتا است.

مایریگ بهترین گزینه در میان رستوران های انگشت تعداد بیروت محسوب می گردد که غذای اصیل آمریکایی سرو می نمایند. غذاهای تازه و خوش رنگ و لعاب آن، بدون افزودن چاشنی، خوش طعم است.

جایگاه های فضای داخلی و پشت بام شیشه ای مایرینگ در کنار حیاطی زیبا و محوطه ای جداگانه برای کشیدن سیگار به خوبی کامل می گردد. از میان غذاهای خوشمزه این رستوران، مانتی، پای پنیر، بطاطا حرة و کباب گیلاس ارزش امتحان کردن را دارند.

رستوران بربر

رستوران بَربَر (Barbar) یکی از محبوب ترین رستوران های بیروت است که غذای لبنانی خوشمزه باقیمتی مناسب ارائه می دهد و به منظور راحتی گردشگران و محلی ها، هفت روزه هفته، 24 ساعت شبانه روز باز است.

این رستوران در سطح شهر سه شعبه دارد که به خاطر شاورما و فلافل خوشمزه و بعلاوه غذاهای فوری مثل برگر و ساندویچ از معروفیت زیادی برخوردار است.

رستوران بربر یکی از راحت ترین خدمات تحویل غذا را در بیروت دارد و همواره غذای تازه لبنانی سرو می نماید.

بعلاوه غذاهای دیگر این رستوران نظیر منقوشه (manoushe)، انواع کباب ها و ساندویچ ها هم محبوبیت زیادی دارند. بربر در خیابان پیکادلی واقع شده است.

رستوران لیزا

لیزا (Liza) شاید یکی از معتبهترین رستوران های بیروت باشد که فضای شیک و مجلل آن از لحظه ورود، توجه شما را جلب می نماید.

این رستوران در خانه ای زیبا و قدیمی در خیابان اشرفیه، منطقه بیروت جای گرفته است و تم متفاوت و دکوراسیون رویایی هر اتاق، شما را مسحور خود خواهد نمود.

غذاهای لبنانی اصیل فوق العاده ای که به وسیله کارکنان خونگرم و صمیمی رستوران سرو می شوند، این رستوران را به یکی از بهترین رستوران های لبنانی بدل می سازد.

در کنار این ها، ویژگی هایی مثل مجموعه ممتاز نوشیدنی ها، حال و هوای شگفت انگیز و حجم زیاد و سخاوتمندانه غذا، هر وعده را در رستوران لیزا به خاطره ای فراموش نشدنی تبدیل می نماید.

رستوران اس یو دی رستوبار

این رستوران دوطبقه مجذوب کننده در خیابان آرمنیا قرار گرفته است و بهترین گزینه در میان رستوران های رمانتیک بیروت است که غذا و نوشیدنی عالی ارائه می دهند.

دکوراسیون دوست داشتنی و فضای این رستوران به همراه موسیقی زنده ای که به وسیله دی جی پخش می گردد، برای گذراندن شبی دل نشین در کنار دوستانتان عالی است.

اس- یو- دی- رستوبار (SUD Restobar) در بیروت، یکی از فضاهای شیک روی پشت بام را دارد و مجموعه ای از بهترین نوشیدنی ها و گزینه های غذایی خوشمزه را در اختیار شما قرار می دهد.

برخورد کارکنان اس یو دی بسیار محبت آمیز است و نباید فراموش کنید که استیک، پین پردو (Pain Perdu) و پیتزا دیاولو (Diavolo) را در اینجا امتحان کنید.

رستوران کوکلی

رستوران فرانسوی کوکلِی (Couqley) دکوراسیونی مجذوب کننده، فضایی دنج و غذایی عالی دارد و مناسب ترین مکان برای خوردن غذاهای اروپایی در میان رستوران های بیروت است.

استیک و نان پین پردوی آن ها همواره محبوب است و گلچین نوشیدنی های آن ها یکی از امتیازات رستوران کوکلی به تعداد می رود.

در کنار این غذای خوشمزه، کارکنان خونگرم و مهربان و حجم زیاد غذا دلایل بیشتری را برای بازدید از ین رستوران دوست داشتنی در اختیار شما قرار می دهند.

رستوران جای

در رستوران دل نشین جای (Jai)، جستجوی شما برای خوردن بهترین کاری سبز تایلندی یا پد تای به خاتمه می رسد. این مکان یکی از بهترین رستوران های بیروت برای طبخ غذاهای اصیل تایلندی و آسیایی به تعداد می رود.

این رستوران کوچک و ساده، دکوراسیونی به سبک راستیک (rustic) دارد و کارکنان خونگرم آن با دادن پیشنهادهای عالی درباره انتخاب و حجم غذا، مشتریان را هدایت می نمایند.

چیدمان آشپزخانه فضای باز آن ها جالب است و شیرینی نارگیلی این رستوران حرف اول را می زند.

به علاوه اگر هوس غذاهای خوشمزه ای مثل جوجه سرخ شده کره ای یا کوفته میگو نموده اید، رستوران جای در خیابان قنطاری، بهترین مکان برای صرف این غذاها است.

منبع: گردشبان
انتشار: 13 مرداد 1400 بروزرسانی: 13 مرداد 1400 گردآورنده: khazarkooh.ir شناسه مطلب: 1288

به "برترین غذاهای لبنانی در معروف ترین رستوران های بیروت، عکس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برترین غذاهای لبنانی در معروف ترین رستوران های بیروت، عکس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید