تدوین و تکمیل نظام موضوعات پژوهشی با همکاری واحدهای دانشگاه آزاد

به گزارش مجله خزرکوه، معاون علوم، مهندسی و کشاورزی دانشگاه آزاد از تدوین و تکمیل نظام موضوعات پژوهشی با همکاری واحدهای این دانشگاه در مراکز استان اطلاع داد.

تدوین و تکمیل نظام موضوعات پژوهشی با همکاری واحدهای دانشگاه آزاد

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات تحصیل استرالیا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی استرالیا، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی استرالیا، بهترین مسیر را به سوی دانشگاه های استرالیا انتخاب کنید.

به گزارش گروه علمی و دانشگاهی مجله خزرکوه به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد، جواد علمایی معاون علوم، مهندسی و کشاوزی دانشگاه آزاد، با اشاره به ملاقات کاظم خاوازی وزیر جهاد کشاورزی با محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد به منظور همکاری دانشگاه آزاد با مؤسسات و مراکز پژوهشی وزارت جهاد کشاورزی، گفت: در دستورالعمل ابلاغی معاون علوم، مهندسی و کشاورزی نسبت به تدوین عناوینی از نظام موضوعات کشاورزی مورد احتیاج بخش اجرایی کشور متناسب با ویژگی های اقلیمی و جغرافیایی و همچنین توانمندی های علمی موجود در استان تاکید شده و به واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی مراکز استان در این مورد ماموریت داده شده است.

وی اضافه نمود: به همین منظور واحدهای دانشگاه آزاد در مراکز استان باید با یکی از مؤسسات پژوهشی، پژوهشگاه، پژوهشکده یا مراکز تحقیقات وزارت جهاد کشاورزی در زمینه کشاورزی و منابع طبیعی هماهنگی به عمل آورده و نسبت به تدوین نظام موضوعات پژوهشی اقدام نمایند.

علمایی خاطر نشان کرد: نخستین عنوان از نظام موضوعات کشاورزی و منابع طبیعی توسط دانشگاه آزاد استان تهران و در واحد ورامین با همکاری مؤسسه تحقیقات فنی و مهندسی وزارت جهاد کشاورزی با موضوع کاهش ضایعات محصولات کشاورزی تدوین و چاپ شده و در سامانه پژوهشیار هم اکنون قابل بهره برداری است و مجریان طرح باز مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه جوابگوی سؤالات احتمالی خواهند بود.

معاون علوم، مهندسی و کشاورزی دانشگاه آزاد تاکید نمود: واحدهای دانشگاه آزاد در مراکز استان برای اجرای سایر نظام موضوعات در حوزه های علوم پایه و مهندسی که در حال حاضر در سامانه پژوهشیار تعریف شده است اهتمام لازم را به عمل آورند.

انتهای پیغام/

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 28 شهریور 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: khazarkooh.ir شناسه مطلب: 683

به "تدوین و تکمیل نظام موضوعات پژوهشی با همکاری واحدهای دانشگاه آزاد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تدوین و تکمیل نظام موضوعات پژوهشی با همکاری واحدهای دانشگاه آزاد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید