ترکیب تیم ملی تنیس روی میز معلولان در مسابقات قهرمانی آسیا اعلام شد

به گزارش مجله خزرکوه، 10 ملی پوش تنیس روی میز کشورمان برای اعزام به مسابقات قهرمانی معلولان آسیا تعیین شدند.

ترکیب تیم ملی تنیس روی میز معلولان در مسابقات قهرمانی آسیا اعلام شد

با ما همراه باشید تا با بهترین تور ترکیبی ویتنام تابستان 99 با یکی از بهشت های روی زمین آشنا شوید و زیبایی های هوشی مین و هانوی را در سفر دلپذیری تجربه کنید.

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت کمیته ملی پارالمپیک، مهدی آرمندنیا رئیس انجمن تنیس روی میز جانبازان و معلولین در این باره گفت: انتخابی درون اردویی تیم ملی تنیس روی میز در کلاس های 2، 4 و 5 نشسته برگزار گردید، چون در این کلاس شانس بیشتری برای کسب مدال مسابقات قهرمانی آسیا داریم.

وی اضافه کرد: در این انتخابی از ورزشکاران کلاس های 2، 3، 4 و 5 دعوت نموده بودیم که نتایج این ملاقات با توجه به نتایج مسابقات قهرمانی کشور و باشگاه ها معین بود، یعنی نیازی به انتخابی نداشتیم، اما در کلاس 2 که 5 نفر را انتخاب نموده بودیم رقابت انتخابی برگزار گردید تا نفرات اول تا پنجم را معین کنیم و در نهایت مقرر شد دو نفر را به مسابقات اعزام کنیم.

رئیس انجمن تنیس روی میز جانبازان و معلولین ادامه داد: حسن جانفشان، مهدی رضاپور، امیدی، کاظم برون جانی و مجید عربی نفرات اول تا پنجم هستند که در نهایت دو نفر به مسابقات اعزام خواهند شد. در کلاس چهار نیز مهدی معصومی و حمیدرضا شیخ زاده و در کلاس 5 جواد فولادی و مهدی رضازاده انتخاب شده اند.

آرمندنیا در مورد اردوهای آمادگی گفت: اردوهای تیم ملی تا روز دوشنبه ادامه دارد. چهار نفر در کلاس های نشسته 4 و 5 و سه نفر در کلاس ایستاده توسط حامی اقتصادی به پروتور آزاد کره جنوبی اعزم خواهند شد. چهار نفری که در کلاس نشسته به کره جنوبی اعزام می شوند 13 مردادماه از اردو برگشته و به اردوهای تیم ملی ملحق خواهند شد.

رئیس انجمن تنیس روی میز جانبازان و معلولان حضور ملی پوشان در پروتور آزاد نموده جنوبی را ملاقات تدارکاتی برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا دانست و ادامه داد: پروتور آزاد کره جنوبی مسابقه تدارکاتی خوبی برای کسانی است که به مسابقات قهرمانی آسیا اعزام می شوند تا با شرایط خوب اردویی و آمادگی کامل در مسابقات قهرمانی آسیا حضور داشته باشند.

وی اضافه کرد: اردوی پایانی تیم ملی تنیس روی میز برای حضور در پروتور آزاد کره جنوبی 23 تا 28 تیرماه و مسابقات نیز از 29 تیرماه تا سوم مردادماه برگزار می گردد. تیم ملی بیست روز بعد از این مسابقات تمریناتش را برای شرکت در رقابت های قهرمانی آسیا شروع می نماید. این مسابقات هم از 2 تا 9 شهریورماه در کشور چین برگزار می گردد.

آرمندنیا همچنین به ترکیب تیم ملی در مسابقات قهرمانی آسیا اشاره نمود و گفت: تیم ملی تنیس روی میز با ترکیب مهدی معصومی، حمیدرضا شیخ زاده، جواد فولادی، مهدی رضازاده، علی یزدی، مهدی کامرانی و یوسف بچاری در کلاس نشسته مردان و نرگس خزایی، فروغ بختیاری و مریم چزانی در بخش بانوان به این مسابقات اعزام خواهد شد.

منبع: تسنیم
انتشار: 27 بهمن 1398 بروزرسانی: 18 مهر 1399 گردآورنده: khazarkooh.ir شناسه مطلب: 209

به "ترکیب تیم ملی تنیس روی میز معلولان در مسابقات قهرمانی آسیا اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترکیب تیم ملی تنیس روی میز معلولان در مسابقات قهرمانی آسیا اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید