خبرنگاران تکمیل فرم تعهدآزمون استخدامی ایثارگران درسازمان تامین اجتماعی منتفی شد

به گزارش مجله خزرکوه، تهران. خبرنگاران. بتیاد شهید و امور ایثارگران اظهار داشت تکمیل فرم تعهدنامه آزمون استخدامی ایثارگران در سازمان تامین اجتماعی منتفی شد.

خبرنگاران تکمیل فرم تعهدآزمون استخدامی ایثارگران درسازمان تامین اجتماعی منتفی شد

به گزارش خبرنگاران از ایثار با پیگیری های اجرا شده توسط معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران و رایزنی با وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی موضوع تکمیل فرم تعهدنامه توسط پذیرفته شدگان آزمون استخدامی ایثارگران در سازمان تامین اجتماعی متنفی شد.

در پی اعلام خبری مبنی بر ضرورت تکمیل فرم تعهدنامه ای مربوط به سازمان تامین اجتماعی توسط ایثارگران پذیرفته شده در آزمون استخدامی، پیگیری های لازم توسط مهندس سعید اوحدی به منظور لغو تکمیل این تعهدنامه صورت گرفت و موضوع طی مکاتبه ای به اطلاع وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی رسید.

دکتر محمد شریعتمداری با توجه به موارد قانونی یادآوری شده در این نامه و با حسن توجه به موضوع، دستورات لازم را در مورد لغو تکمیل این تعهدنامه خطاب به مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی صادر کرد و مسئله از دستور کار خارج شد.

لازم به ذکر است بر اساس خبری که پیش از این اعلام شده بود ایثارگران پذیرفته شده فاقد حدنصاب لازم آزمون، باید با تکمیل تعهدنامه ای این موضوع را تایید می کردند که به عنوان نیروی شرکتی جذب و استخدام شوند و در غیراین صورت باید فرم انصراف را امضا می کردند.

منبع: ایرنا
انتشار: 10 خرداد 1400 بروزرسانی: 10 خرداد 1400 گردآورنده: khazarkooh.ir شناسه مطلب: 1182

به "خبرنگاران تکمیل فرم تعهدآزمون استخدامی ایثارگران درسازمان تامین اجتماعی منتفی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران تکمیل فرم تعهدآزمون استخدامی ایثارگران درسازمان تامین اجتماعی منتفی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید