سریال می خواهم زنده بمانم توقیف می شود؟

به گزارش مجله خزرکوه، معاون اجتماعی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران طی نامه ای از ریاست محترم سازمان تنظیم مقررات رسانه های صوت و تصویر فراگیر (ساترا) خواسته با توجه به اینکه محمدحسین شایسته تهیه کننده مجموعه نمایش خانگی میخواهم زنده بمانم ملاحظات ناجا را طی جلسه ای که با عوامل سازنده این مجموعه داشته برای اصلاح برخی قسمت ها لحاظ کند و، چون تا به امروز این اصلاحات انجام نشده درخواست توقف موقت این سریال را کرده است.

سریال می خواهم زنده بمانم توقیف می شود؟

به گزارش ایرنا، طبق آخرین پیگیری ها، وی او دی فیلیمو تا کنون از برداشتن قسمت های ابتدایی این مجموعه خودداری کرده است. در این نامه آمده است:

همانگونه که طی شماره پیروی اعلام شده مجموعه نمایش خانگی میخواهم زنده بمانم از طریق آقای محمدحسین شایسته (تهیه کننده) بدون هماهنگی و اخذ مجوز های لازم از اداره سینمایی این معاونت تهیه و تولید و پس از پخش معین شد مشار الیه ملاحظات و استاندارد های سازمانی ناجا را در اثر تولیدی رعایت نکرده و همین امر اعتراض جمع کثیری از کارکنان ناجا را در پی داشته است لذا پس از اعتراض ناجا مقرر شد عوامل تولید (تهیه کننده، کارگردان و نویسنده) با کننده ناجا جلسه ای تشکیل و نسبت به لحاظ نمودن نقطه نظر اصلاحی اقدام کنند و بر همین اساس و پس از منعقد شدن جلسه مورد نظر، توافق شد تهیه کننده ظرف سه روز تمامی قسمت های پخش شده تا قسمت یازده را از پلتفرم شبکه نمایش خانگی و تمامی سایت های اینترنتی جمع آوری و از قسمت دوازدهم کلیه ملاحظات سازمانی را لحاظ و لیکن پس از پخش قسمت دوازهم و سیزدهم مشاهده شد گروه تولید به مصوبات جلسه فی مابین تمکین نکرده و بدون توجه به تاریخ درخشان سازمان های انتظامی قبل از ادغام (کمیته انقلاب اسلامی و شهربانی جمهوری اسلامی ایران) عملکرد آنان را به سخره کشیده است.

مجموعه می خواهم زنده بمانم به کارگردانی شهرام شاه حسینی با بازی حامد بهداد، سحر دولتشاهی، پدرام شریفی، مهران احمدی، علی خشنود، فرید سجادی حسینی، مهدی حسینی نیا، آزاده صمدی، بابک کریمی، آناهیتا درگاهی، بهاره کیان افشار، مائده طهماسبی، افسانه چهره آزاد، عزت اله مهرآوران، محمدرضا مالکی، امیر نوروزی، بیژن بنفشه خواه، مهدی صباغی، ناهید مسلمی، بهرام ابراهیمی و رویا جاویدنیا تولید شده است.

در خلاصه داستان این فیلم آمده است: قصه ای در دل اتفاقات پرشمار دهه 60 ... هما حقی و نامزدش نادر به همراه خانوادهٔ حقی آماده می شوند تا برای شب تولد همایون حقی، او را غافلگیر کنند. اما با رسیدن پدر، همهٔ خانواده غافلگیر می شوند.

منبع: فرارو
انتشار: 18 مرداد 1400 بروزرسانی: 18 مرداد 1400 گردآورنده: khazarkooh.ir شناسه مطلب: 1297

به "سریال می خواهم زنده بمانم توقیف می شود؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سریال می خواهم زنده بمانم توقیف می شود؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید