مهم ترین رویدادهای امروز دنیای IT و تکنولوژی؛ از کاهش همکاری اپل با چینی ها تا هشدار به روزرسانی مرورگر فایرفاکس

به گزارش مجله خزرکوه، انتخاب هر شب اخبار و رویدادهای روز دنیای تکنولوژی و آی تی را گلچین کرده و به صورت خلاصه منتشر می کند.

مهم ترین رویدادهای امروز دنیای IT و تکنولوژی؛ از کاهش همکاری اپل با چینی ها تا هشدار به روزرسانی مرورگر فایرفاکس

مهمترین رویدادهای امروز را اینجا بخوانید:

شرکت اپل اعلام کرده که به زودی تولید قطعات خود را در خاک چین کاهش می دهد این موضوع نشان می دهد جنگ تجاری چین و ایالات متحده وارد فازی نو شده و به طور علنی شرکت های بزرگ و سرشناس ایالات متحده را نیز درگیر کرده است.مشروح خبر را اینجا بخوانید.

شرکت نورو نوعی ربات مجذوب کننده و خودران طراحی کرده که می تواند نسل نوی از تحویل و سفارش پیتزا را رقم بزند. این ربات مجذوب کننده به شکل آزمایشی در منطقه هوستون ایالات متحده فعالیت می کند.مشروح خبر را اینجا بخوانید.

با وجود این که طی روزهای اخیر خبرهایی امیدبخش از انتشار ارز دیجیتال شرکت فیس بوک منتشر شد، اکنون قانونگذاران ایالات متحده موضعی انتقادی و منفی نسبت به انتشار این ارز دیجیتال دارند که لیبرا نامیده می شود.مشروح خبر را اینجا بخوانید.

اگر اهل استفاده از مرورگر فایر فاکس هستید هر چه سریعتر مرورگر خود را به روزرسانی کنید چرا که به نظر می رسد نسخه فعلی دارای یک مشکل امنیتی بزرگ است و باید یک پچ اضطراری امنیتی دریافت کنید.مشروح خبر را اینجا بخوانید.

این روزها که بیشتر برندها در پی ایجاد تحول در محصولات خود هستند، برندهای موبایل روی دوربین های چندگانه متمرکز شده اند و بر همین اساس نیز موتورولا گوشی نو خود را با دوربین چهارگانه تولید کرده است.مشروح خبر ر ا اینجا بخوانید.

منبع: انتخاب
انتشار: 26 آذر 1401 بروزرسانی: 26 آذر 1401 گردآورنده: khazarkooh.ir شناسه مطلب: 1723

به "مهم ترین رویدادهای امروز دنیای IT و تکنولوژی؛ از کاهش همکاری اپل با چینی ها تا هشدار به روزرسانی مرورگر فایرفاکس" امتیاز دهید

1 کاربر به "مهم ترین رویدادهای امروز دنیای IT و تکنولوژی؛ از کاهش همکاری اپل با چینی ها تا هشدار به روزرسانی مرورگر فایرفاکس" امتیاز داده است | 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهم ترین رویدادهای امروز دنیای IT و تکنولوژی؛ از کاهش همکاری اپل با چینی ها تا هشدار به روزرسانی مرورگر فایرفاکس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید