هشدار سازمان تأمین اجتماعی به بیمه شدگان و بازنشستگان

به گزارش مجله خزرکوه، سازمان تأمین اجتماعی هیچگاه تماسی برای دریافت وجه در قبال خدماتی از قبیل کارت هوشمند درمان، کارت بیمه طلایی و کارت تکمیلی درمان با بیمه شدگان و بازنشستگان نمی گیرد.

هشدار سازمان تأمین اجتماعی به بیمه شدگان و بازنشستگان

به گزارش گروه اجتماعی مجله خزرکوه، سازمان تأمین اجتماعی بار دیگر از بیمه شدگان و بازنشستگان درخواست کرد، توجه داشته باشند که هر نوع تماس تلفنی یا مراجعه حضوری افراد و یا نمایندگان شرکت هایی با عنوان همکاران سازمان تأمین اجتماعی به درب منازل و تقاضای وجه برای ارائه هر نوع خدمتی قطعا کلاهبرداری است و هرگز از سوی این سازمان انجام نمی گردد.

تنها دریافتی سازمان تأمین اجتماعی از بیمه شدگان حق بیمه ماهیانه است که با سازوکار تعیین و به وسیله مجاری قانونی انجام می گردد و درگاه های رسمی پرداخت حق بیمه نیز به وسیله سایت رسمی این سازمان به نشانی www.tamin.ir در دسترس واقع شده است.

بیمه شدگان و بازنشستگان سازمان تأمین اجتماعی در صورت مواجهه با تماس تلفنی یا مراجعه حضوری افرادی برای دریافت وجه؛ موضوع را به پلیس و مراجع قضایی اطلاع دهند و برای کسب اطلاع بیشتر و دریافت مشورت با مرکز ارتباطات مردمی سازمان تأمین اجتماعی با شماره تلفن 1420 تماس بگیرند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 1 فروردین 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: khazarkooh.ir شناسه مطلب: 292

به "هشدار سازمان تأمین اجتماعی به بیمه شدگان و بازنشستگان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هشدار سازمان تأمین اجتماعی به بیمه شدگان و بازنشستگان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید